Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha egy szegény lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha egy szegény lány kevesebbnek érzi magát gazdag társainál?

Figyelt kérdés

Mert nem tud olyan jól felöltözni, nem lehet olyan szép...olyan kiegyensúlyozott és gondtalan se, az állandó anyagi gondok miatt. Illetve ez folytonos önbizalomhiányt is okoz.

Normális ez?


2015. dec. 13. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
persze hogy normális...az élet már csak ilyen igazságtalan...
2015. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a pénzzel! Egy normális férfi nem azt fogja benned nézni. Legyél önmagad. Ne hidd már azt, hogy a gazdag, szét sminkelt, divatosan öltözködő lányok jobbak vagy többet érnek! Ez nem igaz! Ugyan úgy, téged is meg lehet szeretni. Ezt így fogd fel!
2015. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen, korlátozottabbak a lehetőseim nekem is, ez állandó stresszel jár sokszor.Arra kell gondolni, ha gazdag lennél, akkor se éreznéd magad szebbnek, az arcod pl.nem változna. Nem tartanak csúnyának, hiába kevés a pénzem. Az önismeret, önmegfigyelés segít.
2015. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy lány a pénztől és ruháktól szép egy férfinak, az már régen rossz. A szépség és az önbizalom sem ezen múlik. Gondjai meg mindenkinek vannak, nézd meg a gazdag, híres embereket... alig találni olyat, akinek rendben van az élete. Ebből is jól látszik, hogy a pénz nem hogy nem old meg semmit, de még bajt is okoz. Normális, hogy van egy ilyen sugallata, de hogy mit kezd vele, csak rajta múlik. Ha benneragad a kisebbségi érzésben, akkor az már nem a szegénység hibája, hanem az egyéné. Magának kreálja a plusz problémákat ezzel.
2015. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érzés.Ez sokan letagadják,de mindenki érzi akit érint.

Nehéz megbékélni ezzel,de próbáld más pozitív tulajdonságokkal ellensúlyozni a vélt gyengeségeidet és persze körültekintően ismerkedj,nehogy valaki megbántson a nyers őszinteségével.

2015. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4es, nehéz úgy pozitívnak és önbizalomtelinek lenni, hogy nem tudom, ki tudom-e fizetni a lakbért a következő hónapban

Közben meg mindenütt csinos, tehetős lányokat látok, akiknek látszólag semmi gondjuk

2015. dec. 13. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, nagyon érdemes: https://www.youtube.com/watch?v=8lkcuU7cK-k
2015. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alacsony a keresetem, de sportolok rendszeresen, ápolom magam, természetes vagyok, nem kenem magam, csak a szemem kicsit, nem mondom jó érzés lenne minden héten luxus szállodába, wellnessezni járni, de nem hiszem, hogy nagyobb lenne az önbizalmam. Így legalább értékelem, ami van, lehet akkor nem mozognék ennyit, talán el is kényelmesednék.
2015. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kimondtad a lényeget.. látszólag.


Persze tudom, sokkal megnyugtatóbb, ha nincsenek anyagi gondok. Voltam már fent és lent is.. Ugyanakkor nem tudhatod, hogy nekik milyen problémáik vannak, és anyagi helyzet ide vagy oda, nem kizárt, hogy soha a büdös életben nem cserélnél vele.

2015. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert szerinted a gazdagnak nincsenek gondjai? akkor eléggé éretlen vagy még! és a gazdag meg dolgozik a pénzért . tanulj valami jól fizető szakmát ennyi
2015. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!