Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy nem merek oda menni a nőkhöz? Mindig ha oda akartam menni tiszta görcs voltam. Szinte alig szoktam velük beszélgetni. Nem is tudok miről. De ha ők szolnak hozzám, ami nagyon ritka akkor nem izgulok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert rágörcsölsz arra,hogy nõkkel fogsz beszélni. Ne gondolj arra,hogy úr isten mint fogok mondani? Mit gondolhat? Biztos hülyének tart! Mert úgyse találod ki mire gondol. Próbálj meg kötetlenül beszélgetni valakivel a karácsonyi vásárokon.
2015. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert mindig annak van nehezebb dolga aki kezdeményez.
2015. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!