Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Egy fura kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Egy fura kérdés! Mit jelent, ha így viselkedtek, ebben az eléggé ritka szituban?

Figyelt kérdés

Kérlek képzeljétek bele magatokat, a lány helyébe!

Nemrég megismertem egy lanyt(23éves) nagyon kedves és figyelmes, érdeklődő velem. Mivel van barátja, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget. Már csak azért sem, mert nem érdekel olyan nő, akit el tudnék venni más férfitól. Hisz azt később tőlem is... Szval gondoltam rákeresek facen, mert szimpi, bejelölöm. Ekkor megláttam a pasiját. Nagyon hasonlít rám, az arcvonások, öltözködés, haj... Nem azt mondom, h össze lehetne minket keverni, de tényleg van hasonlóság. Viszont ő mindenben jobbnak tünik tőlem. Hiába hasonlítunk, ő néz ki jobban, kicsit talán izmosabb is, jobb munkája is van...

Miért viselkedik ennyire kedvesen velem? Ennek tudatában, mi lehet az ok?

Mikor megismertem nagyon ellenszenvesnek tünt, de akkor még a barátnőjével foglalkoztam csak, akiről tudtam h szingli. Miután már nem foglalkoztam a barátnőjével hirtelen kedves lett! Mi lehet az oka? Kíváncsi vagyok, női szemmel mit mondtok erről?


2015. okt. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy emlékezteted a barátjára.

2. Lehet, hogy a barátnője megkérte, miután már nem foglalkoztál vele, hogy puhatolózzon egy kicsit nálad az érdekében.

2015. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem emlekezteted a baratjara csak kicsit elesettebb vagy mint a barátja es kicsit megsajnalt. Mint a torott szarnyu kismadarat. Meg valoszinuleg kedvel teged es egyszeruen ilyen a lany szemelyisege.

18/L

2015. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megismert es megkedvelt. Meg ha a pasija szakitana vele, akkor Te lennel az elso, aki meg tudna vigasztalni. N
2015. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny volt és most élvezi, hogy másnak is kell.
2015. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Játszadozós típus :) abszolút nem érdekled semmilyen szinten szerintem.
2015. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez a lány engem nem érdekel. Szép, okos, kedves , vicces de a nekem a barátnője tetszik. Más okból érdekelt ez a dolog. Tőle kértem segítséget a másik lány miatt, de ő nem igazán segített...
2015. okt. 20. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!