Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nők: Ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők: Ti komolyan vennétek egy huszonéves férfit, ha ismerkedési szándékkal fordulna hozzátok?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfiként 30-35 év körüli nőt keresnék hosszútávó kapcsolat céljából, a koromból adódóan viszont rendszeresen azt tapasztalom, hogy nem vesznek komolyan. Többször is megkaptam már, hogy hiába vagyok helyes, intelligens, vonzó nem kezdenének velem komoly kapcsolatot, mert pár év múlva én még mindig fiatal és sármos leszek, ők pedig már öregek, biztos jönne vmi fiatalabb csaj, aki elcsábítana. Maximum szexkapcsolat, szeretői viszony jöhet számításba (mint ahogy jött is párszor). Miért van ez? Elsősorban a korosztályhoz tartozó nők véleménye érdekelne. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 23/F

2015. dec. 22. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magadtól kérdezd
2015. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
54%
tedd a szívedre a kezed; nem reális félelmek ezek?
2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
A harmoncas férfiak legtöbbje még a vele egykorú felesége mellől is félrelép...hát ezért. Másik meg, hogy ennyi idősen még egyszerűen nem lehet tapasztalatod a hosszú távú együttélés buktatóiban, ezért fogalmad sincs, hogy miről is beszélsz valójában. Elhiszem én, hogy jelenleg komolyan gondolod, de amíg nem voltál benne, addig noncs miről beszélni. Mit mondanál pl. arra a kérdésre, hogy hogyan kezeled mondjuk a 6-8 évnyi együttélés után óhatatlanul csökkenő nemi vágyat, vagy a felmerülő "hétköznapok szürkeségét", házimunka megosztását, stb?
2015. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Általánosságban de, saját magamat nézve már nem. Úgy gondolom meg tudnám adni azt a fajta kiszámíthatóságot, stabilitást, amit egy ilyen korú nő elvár.
2015. dec. 22. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A korosztályba tartozom, tehát megszólítva érzem magam. A helyzet az, hogy még a korombeli, sőt.... 35-40-es pasik is csak szexet akarnak, vagy ha nem, akkor nyíltan megmondják, hogy szexkapcsolatot. Tisztelet azoknak a férfiaknak, akik kivételes egyéniségek és a nőt látják, nem a lyukat! És a legtöbb nő -köztük én is- felszisszen, ha egy 23 éves férfi ezt ígéri, mert elég sok tapasztalat van a háta mögött ahhoz, hogy bekapcsoljon a vészjelzés, nehogy engedjen a "csábításnak" és kitegye az érzelmi világát hatványozottan egy olyan embernek, akiről úgy néz ki, megint csak ígér...
2015. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hármas: Részben igazad van, mert valóban korlátozottak a tapasztalataim tartós együttéléssel kapcsolatban, ugyanakkor úgy érzem a kérdésekre tudok válaszolni. A csökkenő nemi vágyra némiképp megoldást jelenthet a változatosság (új pózok, helyszínek, kiegészítők kipróbalása, szerepjátékok), illetve ha minden nap éreztetjük a partnerünkkel mennyire vonzónak találjuk. Napi rutin tekintetében rugalmasnak tartom magam, sokan nem tudják, de pl. otthonosan mozgok a konyhában. A szürke hétköznapok feldobásának pedig csak az idő és a fantázia szab határt.


Négyes: Sajnos szintén jogosak az aggályok, viszont korom ellenére tényleg társat keresnék és nem szexpartnert. Sőt utólag belegondolva több nővel voltam együtt, mint amennyit mai fejjel bevállalnék. Inkább legyen kevesebb kapcsolatom, de az minőségi minden tekintetben. :)

2015. dec. 22. 18:40
 7/12 mikeXxX ***** válasza:
5# Ettől lennék kivételes egyéniség mert egy értelmes pár kell ? Nem hinném de azért köszi :D és ugyanezt elmondhatnám fordítva is sajnos ne , hogy azt hidd , hogy ez csak női probléma !
2015. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

5-ös vagyok kérdező. Szerintem nekem címezted a négyest, de az saját magad volt. :) Nem baj, így is értettem :)

De nem nekem kell bizonyítanod, és nem itt a harmincas nőknek, hanem a való életben. És az a helyzet, hogy nem annyira, mint egy 30+-os férfinak! Mivel a rizikó/félelemfaktor a nő részéről hatványozottabb, Neked kell mondani folyamatosan és határozottan, h "Te nő, kiborítasz, de én akkor is Téged akarlak és senki mást! :D" és szinkronban is kell lennie a tetteiddel. Hatványozottan! Akkor elhiszi a nő, hogy Te is azt akarod, amit ő. De készülj fel, sokat kell bizonyítanod!

2015. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

de érted, nekünk már ott vannak tapasztalatok, amikre te még csak most fogsz szert tenni, persze h aggályos, h borul egy normál, alap párkapcsolati dinamika.

Plusz problémaforrás lehet a gyermekkérdés is.

2015. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár hónap, és 30 leszek, szóval úgy érzem válaszolhatok.


Szerintem ha egy 30 éves nőt nézünk, és a te korodat, ami 23, lehet hogy picit soknak tartják már ezt a korkülönbséget. Én a magam részéről nem tartom annak, de eléggé meg kell ismerni ehhez a férfit, hogy a nő tudja, ez a férfi bizony érettebb a koránál, és megéri adni egy esélyt a dolognak. 35 éves nőnél például már inkább azt mondanám, hogy nem vesznek komolyan, illetve tényleg sok a korkülönbség.

Sok nő eleve nem ad lehetőséget egy nála fiatalabb férfinak, még akkor sem ha 2-3 évről van szó, mert kizárásos alapon azt gondolják mindegyik éretlen és csak dugni akar. Holott ez egyáltalán nincs így.

Ha én is így álltam volna hozzá, akkor most nem lenne egy 3,5 évvel fiatalabb férjem.:) Bár én őt 24 évesen ismertem meg. Pár hete már együtt voltunk amikor betöltötte a 21-et. És igen, érettebb a koránál:)



Ennyi a lényege a dolognak.

1. általánosítás a korodra vonatkozóan. Egy kalap alá vesznek a szoknyavadászokkal.

2. sokallják a korkülönbséget még akkor is ha egyébként szimpatikus vagy és alapvetően benne lennének a kapcsolatban.

3. és a harmadik legbutább típusúak pedig azon aggódnak, hogy ha összejönnek egy fiatalabb pasival, jaj mit szólnának mások....


Nagyjából ennyi.

2015. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!