Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan hölgyek, akiknek huszonéves korukig nem is volt párkapcsolata és 21-22 éves kor felett vesztették el a szüzességüket is?

Figyelt kérdés

A kérdés alanya én vagyok, aki 21 éves szűz lány, eddig párkapcsolat nélkül és azokhoz szól a kérdésem, akik szintén hasonló cipőben járnak/jártak (urak is válaszolhatnak, ha tudnak érdemben segíteni).

A helyzet az, hogy eddig nem igazán érdekelt és feszélyezett ez a dolog, mert nagyon zárkózott voltam és mondhatni szocializációs hátránnyal indulok a legtöbb kortársamhoz képest. Mióta azonban egyetemre járok, sokkal nyitottabb lettem és egyre jobban foglalkoztat ez a dolog. Vágyom egy kapcsolatra már, ha a szüzességemtől nem is akarok "betegesen" megszabadulni. Okos vagyok (jó egyetem), szerintem csinos is ( bár van rajtam pár kilo, már sportolok rendszeresen), kicsit még mindig zárkózott, de néha olyan érzésem van, hogy egy kapcsolatvmég mindig sok lenne nekem, mégis vágyom rá...

Ráadásul nem is a jó alanyok vonzanak: Egy két évvel idősebb sráccal egy évig leveleztem, nagyon aranyos volt, de külsőre egyáltalán nem jött be. Aki tetszik jelenleg, ő meg egy évvel fiatalabb, iszonyat jóképű, de komolytalan...bár őt nem régóta ismerem, csak gőzöm sincs mit kezdjek a helyzettel, hogy kezdeményezzek nála, beszélgettünk már néha. A másik valaki meg a tanárom, aki 10 évvel idősebb. Hát szép felhozatal...

Azok válaszát várom, akik szintén jártak/járnak hasonló cipőben...mit tegyek, ha feszélyezvezvaz egész? Próbálok kedves és batátságos lenni, de akinek tetszem az nekem nem jön be, aki nekem tetszik az mrg vagy elérhetetlen vagy olyan mintha meg lenne ilyedve tőlem...

És akinek 21-22 éves kora után volt az első kapcsolata (szexuális is), megérte várni? Ti hány évesek voltatok, miért alakult így?

Légyszi csak értelmes válaszokat írjatok, lehetőleg érintettek, akiknek korábban gondja volt az emberi kapcsolatokkal.



2015. nov. 23. 17:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért!
2015. nov. 23. 17:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-) az en esetem hasonlo. Zarkozott lany voltam, onbizalomhianyos, ki se mozdulat otthonrol, kedvesces baratsagos ugyan, de felenk es batortalan, introvertalt. Igy visszanezve nem is tudom, miert vartam, hogy valaki belem szeret, de ugy igazabol nem erdekelt, hogy csinos legyek, csinosan oltozzek...22,5 voltam, amikor fejben eldontottem, hogy valtozok, a pozitiv szemlelet sokat segitett, megszerettem sajat magam, nott az onbizalmam, elkezdtem csinos lenni es el is hittem magamrol hogy az vagyok. 23 Multam, mikor elkezdodott az elso parkapcsolatom, addig en is azt hittem, hogy valahogy senki sem az esetem....es jott o, aki csettintesre levett a labamrol, hihetetlen vonzalmat ereztem iranta, es erolkodes nelkul kapcsolat lett belole. O volt az elso mindenben, az elso, aki megfogta a kezem, az elso aki megcsokolt, akinek a szuzessegemet adtam. Megerte e varni? hatarozottan igen!!! bar mar nem vagyunk egy par (es visszanezve a szakitas eletunk legjobb dontese volt, nem illettunk ossze), megis ugy gondolom, megerte varni, az elso szexualis elmenyeid neghatarozzak az egeszhez valo hozzaallasodat, es hala neki, bennem nagyon pozitiv kep alakult ki.

Szerintem mindent jol csinalsz, legy kedves, baratsagos, nyitott, erdeklodo, es ne surgess semmit, majd egyszercsak felbukkan valaki, akinel nem lesznek akadalyok, se korban, se komolysagban. Addig is elvezd az eletet, es ne hidd azt, hogy bepotolhatatlan veszteseget szenvedtel. Mellesleg a parom 29 eves volt, es egyeltalan nem zavarta, hogy tapasztalatlan vagyok.

2015. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen, én.

21/L

2015. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

19 vagyok, várom az igazit. Leginkább a sportnak köszönhetem azt, hogy magányos vagyok, sajnos jelenleg ez az egyetlen támaszom az életben, és egyre kevesebb figyelmet kap a családom, barátaim, eléggé beszűkül a világom. Már csak edzésre járok, figyelek arra hogy eleget egyek, aldujak, ez az életem :D

Ha valami kimarad, egy étkezés, nem alszom eleget, vagy valami akkor elég depressziós leszek.

Lényeg az hogy igazából magamnak köszönhetem az egészet, de hát a céljaim eléréséhez ez kell :)

Majd lesz ami lesz, az igazival akarok majd valamit, nem a jött-ment lányokkal c:

19f

2015. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is mindig zárkózott lány voltam, egy rakat önértékelési gonddal. Ha tetszett is valaki, sosem mertem elmondani, nem hogy kezdeményezni. Meg nem is nagyon vágytam soha kapcsolatra. Úgy voltam vele, hogy majd ha lesz olyasvalaki, akivel tényleg passzolunk, akkor talán. Ergo nem is kerestem. Végül 24 évesen veszítettem el, és nem bánom. Megérte várni.
2015. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Csak óvatosan megkérdezném, hogy azok a lányok, akik itt hasonló történetet írnak le, hány évesek? Mennyi idő telt el az életükből, amióta megtörtént és azt mondják megérte várni és egy életet meghatározó élmény?

A kérdésem indoka: a legtöbb nő 38-42 év között kezd el szexuálisan tündökölni, olyan 52-53 éves koráig (húszon éves korukat megszégyenítően). Akkor a legaktívabbak, a legnyitottabbak és akkor élvezik igazán, mert már a tapasztalatuk is megvan hozzá, hogy élvezzék. Na most, addigra bőven nem meghatározó már, hogy hogyan veszítették el ... egy emlék ami volt, megtörtént, de pont nem az, ami bármit is befolyásolna az életükben.

2015. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es valaszolo vagyok, most multam 25, nem ertem ez miert fontos. 40 meg 50 evesen is szeretettel fogok gondolni arra az idoszakra, nem azert mert 16 vagy 30 evesen tortent, mert nem ez a meghatarozo, hanem azert mert jo volt, elveztem, es neki koszonheto, hogy elvezem a szeretkezeseket, amit elotte el sem tudtam kepzelni magamrol. Es azert mondom hogy megerte varni, mert sokkal jobb volt igy, 6oras elojatek utan, mint tizenevesen valahol a diszko wcjeben 5 perc alatt (ez nyilvan sarkositas es nem teljesen eletkortol fuggo, de remelem ertitek )
2015. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. 21 vagyok, első rendes kapcsolatomban. Előtte szinte nulla tapasztalat, csók ugyan volt de sem rendes kapcsolat, sem testiség, semmi. Sorozatos csalódások, elutasítások. Valahogy mindig úgy érztem, nekem sosem fog összejönni, s folyton azon agyaltam, mi a baj. Nagyrészt a hozzáállásom volt a probléma. Aztán egyszercsak változott bennem valami, és igyekeztem, hogy ne agyaljak ezen, s próbáltam magammal foglalkozni, egyedül is boldog lenni. Persze sosem megy ez könnyen, időnként így is jött a melankólia, de sokkal jobb volt. Változtam külsőleg és belsőleg is, kezdtem elégedett lenni magammal. Ekkor egyszercsak jött ő. Na persze ez sem úgy, mint a mesékben :), mert én nem vagyok társasági ember olyan értelmben, hogy nem jártam sose ilyen ismerkedős helyekre (interneten ismertem meg a barátomat) és hát voltak elvárásaim a férfiak iránt (szellemi értelemben), így még nehezebb volt. De ahogy sokszor mondják, akkor jön amikor nem várod, igaz :) Persze nem mondom, hogy egyáltalán nem vártam, de nem görcsöltem rá úgy az ismerkedésre, mint előtte, és sokáig nem mertem beleélni magam a dologba. Nem érzem, hogy lemaradtam volna valamiről, csak kicsit bánt, hogy anno annyit depiztem miatta, nem kellett volna :) Ami a testiséget illeti, az pont a tökéletes időpontban jött, ebben talán későn érő vagyok, mert nagyon sokáig nem éreztem magam készen rá, még elméletben sem.
2015. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Ja, én. Gimiben egyáltalán nem érdekeltek a fiúk semmilyen szinten, ami mondjuk a tinédzser fiúkat figyelembe véve egyáltalán nem meglepő, egyébként jóval visszahúzódóbb is voltam. Az egyetemen kezdtem el inkább pasizni, de egyikből se lett semmi, asszem másodéves voltam, mikor először szexeltem, komolyabb, nem csak szexuális jellegű kapcsolatom meg csak évekkel később, mostanában volt. Én mondjuk sose csináltam nagy ügyet a szexből, nem azért várakoztam, mert különleges emberrel akartam "elveszteni" (az első partneremmel nem jártam, csak régóta ismertem), egyszerűen csak iszonyatosan válogatós vagyok, és nem akartam valakivel csak azért lefeküdni, mert épp ő volt a legkönnyebben elérhető, mikor tudtam, hogy úgyis kapok jobbat, nekem nem szokásom ez a "beérem a kevesebbel" téma, nekem a legjobb kell, romantikus alkat sosem voltam, szóval nem volt szükségem erre a "szerelmesnek kell lenni" körítésre, elég volt annyi, hogy megbízzak a partnerben, szexuálisan vonzónak találjam, és elég jóban legyünk mindehhez (tehát ne vadidegen legyen). Égessetek el máglyán, de én akkor jól kinéző, tapasztalt pasit akartam (ma már nem ragaszkodok ehhez, de akkor így gondoltam), nem olyat, akibe halálosan bele voltam esve (meg mondjuk olyat én elég ritkán találok lol).

Az ismerkedéssel mindig bajban voltam én is, utálok randikra járni, utálok új emberek előtt megnyílni, utálok végigülni úgy egy randit, hogy a pasi 5 perc után untat, szociális fóbiám is van, és a pasik 70%-ával legszívesebben nem is beszélgetnék 2 mondatnál többet.

Rendes kapcsolatom tavaly volt először, arra megérte várni, kapcsolat szinten még inkább jellemző rám a 2nem éem be kevesebbel" gondolkodás, semmi értelmét nem láttam/átom annak, hogy összejöjjek olyannal, akiről utána folyton panaszkodok a barátnőimnek meg anyukámnak, hogy nem pakol el maga után, meg így bánik velem, amúgy bánik velem, más lányokat lájkolgat, nekem olyan pasi kellett, aki egyben a legjobb barátom, társam is, aki támogat, szeret velem lenni, de nem korlátoz, akivel kölcsönösen fejlődni tudunk egymás mellett stb. Totálisan megérte a finnyáskodás, a lehető legjobb embert sikerült kifognom, de komolyan, a mai napig hálás és büszke vagyok arra, hogy ismerem (már nem vagyunk együtt), korábban sosem érdekeltek a komolyabb kapcsolatok, de miatta meggondoltam magam, mondjuk csak még magasabbra tette a mércét, de az már legyen az én problémám :D

Annyit tudok tanácsolni, hogy ha kíváncsi vagy és csak a félelem vagy a visszahúzódó személyiséged tart vissza az ismerkedéstől, nyitástól, akkor mindig mondj igent, nyugodtan ugorj fejest, és hagyd a dolgokat alakulni. Ha egyéb fenntartásaid vannak a partnerrel kapcsolatban, akkor természetesen ne menj bele semmibe.

2015. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. 2 év telt el azóta. Nem bánom. Azért mondom ezt, mert nem sajnálom, hogy nem felkészületlenül, gyerekfejjel, fűvel-fával feküdtem össze, csak azért, hogy menő legyek. Megvártam azt, akivel tényleg élmény volt. Ezen mit kéne sajnálni? :) Visszakérdeznék, csak kíváncsiságból. :) Miért jobb 15-17 évesen? Mármint biztos tök szuper, ha valaki már 15 évesen megtalálta az "igazit", de ettől több lesz? Sajnos közülük azért többen bánják a dolgot utólag.
2015. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!