Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gonosz dolog egyszerre 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz dolog egyszerre 4-5 pasival ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés
Nagyjabol egy idoben irtak ram, en pedig mindegyikkel beszelgetek, tartom a kapcsolatot. Egyikuknek ezt el is mondtam, aki teljesen felhaborodott es megsertodott a dolgon. Viszont en hogyan donthetnem el egy "Szia! Van kedved beszelgetni?" utan, hogy kivel erdemes randiznom meg kivel van bennunk a legtobb kozos stb.? Ehhez mindegyikkel beszelgetnem kell valamennyit. A masik meg, hogy ha nem valaszolok nekik, akkor en vagyok a kegyetlen r**anc, aki fenn hordja az orrat, es szoba sem all szegeny, elhanyagolt ferfiakkal... Ezek szerint sehogy nem jo nektek? :D 22/L
2015. dec. 23. 04:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
elég mocsok dolog szerintem. olyan számító. fordított esetben neked ez hogy esne?
2015. dec. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, viszont, ha egyiket se akarod jobban megismerni, hogy eldöntsd, hogy ki a jobb, akkor minek akarsz levelezel egyszerre ennyivel?

Az viszont tényleg h..lyeség volt, hogy az egyiknek ezt el is mondtad!! Itt a lényeg, hogy egyik se tudjon a másikról!

És, mi van akkor ha nem azonnal válaszolsz nekik? Nem fog összedőlni a világ. Egyébként se kötelező válaszolni a másiknak, ha nem szimpatikus neked, akkor hagyd ott.

2015. dec. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van ilyen lány barátom.

Én tudom róla. Hogy a srácok tudják e? ...

Én ugy vagyok vele, hogy ismerkedik. 18. Mit tenne?

Beszélget velük, egy idő után nyilván szelektál!

Hogy nem szórakozóhelyen hanem itt? Olyan mindegy.

Ha valaki beszélget, ne adj Isten flörtölget, abban még nincs semmi. Még ha nem is tudnak egymásról.

Nem hūlyiti őket, nem igérget.

2015. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, nem habzik a szám, hogy ez milyen genya dolog. Egyszerűen ismerkedsz, és ennyi. Nem ígérsz nekik szerelmet, szexet, semmit, CSAK ISMERKEDSZ. A kínálatból megpróbálod kiválasztani azt, aki a te igényeidnek megfelel, és ezen besértődni fölösleges.
2015. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kettős véleményem van erről:


Az, hogy ki mit csinál szabadidejében, pl. ismerkedik másokkal, az a saját dolga. Plusz te szingli is vagy, így nincs ebben semmi rossz.


Az. hogy másnak elmondod hogy ismerkedsz, nem feltétlen rossz, mert ez esetben az az illető is csak egy srác akinek adtál 1 esélyt. Sőt, több embernek is adsz, ami jobb mint amikor egyes csajok válaszra se méltatják a pasikat.


Az pedig, hogy a csávó felháborodott, annak lehet több oka, pl. nem szeret versenyezni 1 nőért, és féltette a pozícióját. Az is lehet, hogy ugyanezt a pasast mások már megcsalták, kihasználták, pofára ejtették, örök második volt, ezért dühödött be, vagy csak egyszóvak 'gyerekes'.


Egy társkereső oldalon is pontosan ezt teszi mindenki. Csajok kapnak vagy 70 palit, mi meg jobb esetben 10-et.

2015. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mikor neten ismerkedtem én is több fiúval beszéltem. Szerintem ez egyértelmű, ők is több lányra írtak rá, tuti.


Egyébként a legtöbben annyi se volt, hogy elhívjon randira. Nem vagyok oda a jóképű, izmos pasikért, így a szerényebbeknek adtam esélyt, legalábbis a képük alapján. De ha nem mondtam 3 mondat után, hogy járunk, akkor besértődtek. Akkor is besértődtek, ha épp dolgom volt, és nem válaszoltam egyből. Én nonstop fennvagyok fb-n, hangouts-on, így ha rám ír valaki, akkor azonnal látom, hogy reagálok -e attól függ hogy hol vagyok és milyen sürgős az üzenet.

A társkeresőkkel is így voltam. Ha gép előtt ültem (általában esténként) akkor meg volt nyitva, és láttam ha ír valaki, illetve online voltam. De elmentem kaját csinálni, vagy a kutyámmal játszani, és 5-10 percenként visszanéztem, és írtam. Már akkor is ment a hiszti, hogy nem válaszolok nekik, akkor b.sszam meg, meg ro.hadék vagyok, mert nem ülök a gép előtt állandóan. Nem fogták fel a dolgot.


Arról már tényleg ne is beszéljünk, hogy aki ezeken átment, és még normális is volt, az hiába írt rám minden nap, annyi vér nem volt a pucájában, hogy randira hívjon. Én meg ismeretlent nem fogok randira hívni nőként. Akit élőben ismerek, és még be is jön, azt talán, de ismeretlent nem :D



Ne foglalkozz velük, aki ilyeneken parázik, az nem is neked való. A netes társkereső 90%ban idiótákból áll.

2015. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz amit előttem szóló mond.

Az se jó ha túl komolyan veszi az ember a társkeresőt (lásd, 10 perc múlva se írt vissza a lány és ment a hiszti) és az se ha nem, azaz csak szórakozni akarunk a másikkal. Főleg ha valaki ezt kamu képpel teszi.

2015. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem szoktam társkeresőzni, de az itt olvasott kérdésekből lejött, hogy egy szimpla, ahogy te írtad "Szia! Van kedved beszelgetni?" levélre sosem szoktatok válaszolni, mert abból nem jön le semmi, ami megfoghatna titeket
2015. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod,hogy ők csak veled ismerkednek?
2015. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Találkozz velük személyesen és mehet a gangbang.

Amúgy szerintem amíg egy ismerkedés csak az internetre koncentrálódik, addig az semmi.

2015. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!