Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gusztustalan dolog azért a késő 30-asok körében ismerkedni, mert gyereket szeretnék úgy 5-8 éven belül?

Figyelt kérdés

Eddig a 25 körüli fiúkra buktam (egyszerűen jobban néznek ki, mint 10 évvel idősebb társaik), de most már elég volt az éretlenségükből.


Most megtetszett egy 35 éves férfi, a barátnőim nem értik, miért pazarlom el a fiatalságomat (24-nek nézek ki kb, nem is élünk öregesen, koncertek, stb.) egy olyan pasira, aki már nem fiatal. Én már szeretnék házasodni, meg gyereket vállalni tényleg max. 8 év múlva.:) És azt gondolom, hogy ha nem is jönne már el velem fiatalos helyekre, a barátnőimmel ugyanúgy mehetnék, mint most, nem?


A pasinak a külseje tényleg öreges, de azért van ott sárm:), és a bensője nagyon tetszik, komolynak tűnik, okos, vicces, előzékeny, stb. Nem feltétlen vele akarok összejönni, de most már idősebbek között szeretnék nézelődni, mivel már nem csak "arra" kellenek nekem a fiúk...


27N


2014. aug. 13. 09:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Istenem...

Miért akarsz megfelelni a "barátnőidnek"?

2014. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen. Nem értek egyet ezzel a mostanában divatos forditott sorrendel. Szeretnék gyereket és keresek párt hozzá?? Találj valakit és majd jön a gyerek "magától".
2014. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

27 éves létedre egy 35 éves pasi nem öreg!!!! Mindegy, hogy te mennyinek nézel ki, akkor is 27 vagy. A barátnőid is néznének inkább magukba, mint hogy neked osztják az észt. És ha ők lesznek 35 évesek, a Dunába ugranak majd?

Ha tényleg teszik a férfi, akkor hajrá!!! Főleg, ha csak "nézelődni" szeretnél. Aztán meg ki tudja...

2014. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gusztustalan egy biológiai késztetés ? Agyilag nyilván most nőttél fel arra a szintre, amikor a szaporodás ösztöne nem a szaporodást megelőző játékos próbálkozásokra szűkül. Egyébként meg egy 35 éves férfi miért lenne öreg ?? E férfiak éppen, hogy fiatalabbnak tűnnek ebben a korban, mint hasonló korú nők. Az öreges kinézet meg életmód és környezet kérdése is.
2014. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy keresek hozzá párt, hanem, hogy nem szeretnék több 25 éves éretlen hülyécskét az életembe, persze a 35 éves is lehet éretlen, mindig vannak kivételek. Csak jobb mérlegelni egyik vagy másik valószínűségét.


A barátnőim fiatalabb fiúkkal járnak, ahogyan én is tettem, ezért féltenek attól, hogy "hozzá öregszem a pasihoz", de ezzel a pasival, aki most tetszik, ez nem lenne így. A szakmánk ugyanaz a bolondos dolog, ő is nemrég végzett a suliban, meg én is, szóval szerintem ugyanolyan közel áll hozzám, mint egy 27 éves.:)

2014. aug. 13. 10:04
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem öreg hozzád szerintem, ebben a korban 8 év korkülönbség már nem a világ vége.

A kérdésedre válaszolva: nem gusztustalan dolog, csak hülyeség, mert nem csak a késő 30-asok akarnak gyereket. A 30 körüli pasik is akarhatnak, sőt, hogy messzebb ne menjek, az én férjem 25, és épp dolgozunk a babán, nagyon szeretne. Tudom, hogy nem ez az általános, de nem esélytelen a saját korosztályodban sem, ha ekkora problémát jelent pár év korkülönbség.

26N

2014. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Ha 8 év múlva akarsz gyereket akkor miért egy 35 éves vén sz@art akarsz? (egyébként én is annyi vagyok:-)

Egy 27 éves veled együtt lesz 8 év múlva 35.

2014. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám és nagypapám és édesanyám és édesapám között is 8 év volt, egy 27 éveshez a 35 éves egyáltalán nem öreg! Egy csomó ismerősöméknél is van 8-10 év különbség, vagy több, ráadásul van, ahol a nő javára, és mégis boldogok. Először azt hittem, hogy 20 körül vagy.


27 évesen még sok férfi tényleg nem akar gyereket, 35 évesek között viszont jobb eséllyel találsz olyat, aki igen. De 5-8 éven belül a mostani 27 évesek között is lesz olyan, aki majd gyereket akar. A férjem 27, én 26 vagyok, és már most mondogatja, hogy 1-2 éven belül jöhet a gyerek.

2014. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
7: mert mondjuk 3 év múlva is tudnék már szülni (mármint anyagilag, nem biológiailag.:)) Az én környezetemben a 25-27 évesek nagyon komolytalanok, mindenki száll virágról virágra, vagy pedig 22 évesekkel járnak, hogy még egy ideig ne kelljen nősülniük.:) Persze vannak kivételek, de én még sose találkoztam olyannal:)
2014. aug. 13. 10:18
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Már ne vedd sértésnek, de szerintem neked még nem való gyerek. Belegondoltál te, hogy mivel jár gondoskodni egy babáról? Mert nem koncertezés, meg barátnőkkel röhögcsélés, annyit elárulok.

34F

2014. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!