Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek számít az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek számít az, ha egy férfi egy szubkultúrában népszerű?

Figyelt kérdés

Ugye múltkor valaki elmondta, hogy a nők számára egy népszerű férfi vonzóbb, ami alapvetően nem logikátlan. De mi a helyzet azokkal a férfiakkal, akik egy szubkultúrán belül ismertek és népszerűek? Teljesen mindegy, milyen közösségekről van szó, vasútbarátokról, makettezőkről, filmkedvelőkről, YouTube-os videósokról, valamilyen videojáték-sorozat kedvelőiről, állatvédőkről, akármi lehet, csak valami kisebb közösségről beszélünk.


Igazából fordítva is érdekelne a dolog, hogy mi a férfiak véleménye egy ilyen nőről.


2015. dec. 25. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát személy szerint olyan nagyon nem érdekel, mondjuk örülök, ha van a páromnak egy normális hobbija, és élünk külön életet, amiről tudunk beszélni. De pl van egy kis YouTubeos ismerősöm, és engem például baromira zavar közös programoknál a mobil állandó nézegetése meg a nézettség ecsetelése, stb. Szóval egészséges hobbi.
2015. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha közös az érdeklődési kör akkor lehet jó pont, ellenkező esetben inkább megtűrt / meg nem tűrt dolog. A szubkultúra alatt mondjuk én először nem ilyesmire gondoltam, hanem mint mondjuk a punkok, skinheadek stb.
2015. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy, népszerű-e vagy sem vki. Az már inkább, hogy miért... ha vmit letett az asztalra, megdolgozott érte, van életcélja, akkor szimpatikusabb lesz, nyilván, mint ha azért népszerű, mert gazdag vagy menősködik.
2017. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!