Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Szerintem is alapvető, hogy egy férfi legyen a kezdeményező fél, de úgy vettem észre, hogy a mai világban ez már messze nem elég, mert bizalmatlanok az emberek.

2015. dec. 27. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és azért nem merek kezdeményezni, mert már megégettem magam, és nem tudok úgy megbízni a nőkben mint előtte.

Még nem gyógyult be a seb, addig meg nem érzem magam teljesnek, nem látom értelmét kezdeményezni, és mást terhelni a nyomorommal.


23/F

2015. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Én a következőt vettem észre:

Ha a nő kezdeményez, akkor egy könnyen kapható ribi.

Ha nem kezdeményez, akkor meg egy gőgös, sznob p_csa.


Szóval akkor kezdeményezzen a pasi...

2015. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Mit értesz kezdeményezés alatt?

Ismerkedés kezdeményezése, azaz egy teljesen idegen férfi le/megszólítása: élőben soha, netes társkeresőn volt már rá példa, de ott sem jellemző rám.

Ismerős férfivel való flörtölés, azaz "osztani a lapot": gyakrabban elő tud fordulni.

A barátommal, akivel együtt vagyok, kezdeményezni egy aktust: csak azért nem rendszeres, mert nincs rá szükség, mindig megelőz.

2015. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan megszólítással, randira hívással nem, mert sok dologban konzervatívabb típus vagyok. De szoktam jeleket küldeni ismerkedésnél.
2015. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeztem többször is. Egyszer sikerült :D Több éve vele vagyok.

19L

2015. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat, hogy pénisszel rendelkező emberként ide merek írni, de jobb ha tudod, hogy amit a nők kezdeményezésnek neveznek az köszönő viszonyban sincs azzal, amit a férfiak tekintenek annak. Egy nő már akkor is a kezdeményező félnek tekinti magát, ha másfél másodpercig nézte a férfit, vagy ha elmennek mellette 8 méterrel. Amikor a férfiak beszélnek kezdeményezésről, akkor azalatt elsősorban a megszólítást és egy beszélgetés elkezdését értik, szerintem ez a fogalom helyes definíciója, nem pedig az, hogy pár pillatatig nézünk valakit, mert ennyi erővel én a fél országgal kikezdtem már életem során.

Ennek fényében érdemes vizsgálni, hogy kezdeményeznek-e a nők, mert amikor azt mondják, hogy "igen, kezdeményezek", akkor az esetek nagy részében valami olyasvalamit értenek, mint amit fentebb írtam, nem pedig a szó valódi értelmében vett kezdeményezést.


...


De én csak egy gonosz nőgyűlölő vagyok, akinek az agya a farkában van, aminek a méreténél csak az elvégzett osztályainak a száma kisebb, szóval pontozzatok le és felejtsétek el, amit írtam.

2015. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam kezdeményezett már pár lány, de egyikből sem lett semmi. Pontosabban én nem akartam semmit tőlük, kivéve egy esetben, de ott meg elcsesztem az egészet. Szóval igen létezik ilyen!
2015. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző, mesélnél ezekről bővebben? köszi!
2015. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!