Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontok el valamit, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontok el valamit, lányok ti szoktátok kezdeményezni néha a szerelmeskedést?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel (26 f, 27 l). Korábban nem zavart a dolog annyira, de az elmúlt másfél évben bizony szexhiányom van, az önbizalmamnak sem tesz jót a folyamatos visszautasítás, frusztrált vagyok. A barátnőm bőven megvan heti kettő alkalommal, de igazából ha nincs, akkor sem szól semmit, sosem kezdeményezi. Ez még így oké, de nekem heti legalább 3 együttlét jól esne így, hogy 3-4-szer találkozunk, abból 3 napot szinte teljesen együtt töltünk. Ő még a szüleivel lakik, én már Budapesten albérletbe vagyok, de mindketten a városban dolgozunk. Pedig próbálok a kedvére tenni. Elhiszem, hogy fáradt a munkája után, de ilyenkor megmasszírozom, cirógatom, puszilgatom vagy 20-25 percig, de ilyenkor meg általában megvádol, hogy biztosan azért masszírozom meg, mert szexelni akarok. Persze benne van a dologban, ha a mezítelen testét végigsimítom, akkor megjön a kedvem, de azt hinném, hogy ilyenkor neki is, de mégsem. Meg sokszor egy szál bugyiban mellém fekszik, puszilgat, de mindenféle "hátsó szándék nélkül". Ha meg felhozom, hogy mi lenne ha, akkor megvádol, hogy túl kanos vagyok, parancsoljak az ösztöneimnek. Tényleg velem van a baj? Pedig jóképű vagyok, sportolok is, szóval tanácstalan vagyok.

2015. júl. 2. 19:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a gyakorlatban átlagosan heti egyszer vagyunk együtt.
2015. júl. 2. 19:35
 2/10 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Ne tagadd le ha szexelni akarsz:) Próbálj rájönni hogy Őt mi izgatja fel és akkor Ő is akarni fogja minél többször...

Az elmondottakból úgy érzem hogy csak azért csinálja veled mert te szeretnéd ő meg nem élvezi csak miattad csinálja.

2015. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden csaj különböző, valaki naponta akarná, valaki meg elvan sokáig nélküle. Rosszabb esetben csak veled nem kívánja annyira. Próbáljatok esetleg beszélni róla, talán vannak dolgok amiktől jobban megkívánja.
2015. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig minden alkalommal elmegy, sokkal előbb mint én, szóval az élvezettel nincs gond.
2015. júl. 2. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Èn a helyedben nem babrálnám pár napig. Legyèl vele távolságtartó. Ne cirógasd meg ne simogasd. Egy kapcsolatba milyen már az, hogy szinte bünnek számit a szexuális vágy. Az èn párom is ilyen lett de én meguntam ès szakitottam vele.
2015. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Vegyél valami búgatóport és add be neki :)))))) használni fog!!!
2015. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig saját magamon észrevettem ugyanezt,bár a párom nem szólt érte. Igaz,korábban nem így volt. Lényeg a lényeg,hogy a stresszes életmód meg egyéb dolgok mellett szépen lecsökkent a libidóm. Én a sportban találtam megoldást. Nem nagy dolgokra gondolok, kis esti kocogás pl. de szépen vissza tért minden a régi kerékvágásba plusz formába is hozott a rendszeres mozgás.
2015. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi minden nap 2-3 orat szexelunk az elettarsammal. Igy megertrm, hogy gaznak gondolod azt a keveset. Tapasztalatom szerint nem lehet mit tenni, ha valaki nem akar, akkor semmivel se lehet ravenni. En ezt mar ismerkedeskor megkerdeztem tole.

Igy azt tudom mondani, hogy valassz egy masik lanyt baratnonek, ha szexet akarsz gyakrabban. N

2015. júl. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd békén pár napig. Ha meg is simogatod tedd te is "hátsó szándék nélkül".

Ha még szeret egy idő után piszkálni fogja a csőrét, hogy miért nem akarod leteperni.


Friss kapcsolatban vagyok, de ugyan annyiszor kezdeményezünk mind a ketten. Jól esik ha hozzá érhetek, vele lehetek.

A szexuális étvágy teljesen egyénfüggő, ha a kapcsolat elején is ilyen volt a barátnőd, akkor kétlem, hogy változni fog.

2015. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Ez már a harmadik téma gyaníthatóan ugyanebből az esetből (a barátnőd is posztolt már ki két kérdést).

Az elsőnél szépen leírták neki a lényeget: szakítás és keressen egy olyat, aki nagyon kevés szexszel is jól elvan.

Neked is ezt ajánlom: mondd meg a lánynak, hogy ez így nem mehet tovább. Ennyi idősen eleve összeköltözhetnétek már, mert megy az idő és gondolom nem akartok hozzám hasonlóan hoppon maradni azért, mert 7 év után dob az egyik nő, aztán nagy nehezen összejön egy másik, azzal 4 év után vége, mert nagyon nem működött, és a végén meg már a kutyának se kellek.

Állj a sarkadra, mondd meg neki, hogy vagy egy rendes és jó kapcsolat, vagy semmi! Aztán keress egy másik nőt, akivel esélyed lehet a boldog párkapcsolatra.

Küldöm nektek ezt a számot: https://www.youtube.com/watch?v=Dn8vzTsnPps

2015. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!