Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám írt egy csodaszép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt egy csodaszép lány, fitnessezik, egyetemre jár. Látta a nyilvános bejegyzéseim, és azok alapján értelmesnek gondol, azt írja szívesen megismerne. Legyek naiv és higgyek neki?

Figyelt kérdés
A Facebook profilja tele van pózolós képekkel, majdnem szinte naponta rak ki új képet magáról, legkevesebb 150-200 lájk érkezik a képeire, jobbnál jobb férfiakkal veteti körbe magát, az egyetem mellett az egyik fitness centerben dolgozik. A képei alapján nyáron volt Ibizán, Krétán, külföldre is gyakran jár, most a télen kirakott magáról Csehországból, Hollandiából képeket. Én kötve hiszem, hogy nincs olyan, aki neki tetszene, erre meg betalál engem egy vadidegen senkiházit. Nem is tudom hogyan talált rám, nincs is közös ismerősünk. Én meg egyáltalán nem tartom magam jóképűnek, sőt inkább átlagon aluli vagyok átlagos munkával átlagos élettel. Szóval ez az egész szerintem egy átok nagy átverés, vagy fogadásból csinálja a haverjaival, hogy megszívasson egy kis retek srácot, aki csorgathatja végre egy jó nőre a nyálát, aztán essen csak pofára. Nincs nekem erőm a sokadik szívatás átéléséhez...
2015. dec. 27. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy kamu. De chatelj vele és kiderül.
2015. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
Ami túl szép, hogy igaz legyen sokszor nem is az. De attól, hogy valaki jól néz ki és "közkedvelt" még lehet értelmes. Pont ezért, lehet unja már az őt körülvevő "idiótákat". De, hogy mi az igazság, az csak akkor derül ki ha belevágsz...
2015. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Erősen kamuszagú a csaj kezdeményezése. Összevissza járja a világot, kondizik, egyetemre jár, megszámlálhatatlan kan veszi körül, arról nem is beszélve, hogy a közösségi portálon naponta hányan zaklathatják privát üzenetben, egyszóval kénye-kedvére válogathat a jobbnál jobb hapsik közül, és akkor ráír egy totál középszerű srácra, akivel még sosem találkozott. KAMU! :D Játszik a kicsike. Én aszondom', töröld le gyorsan az üzenetet, és felejtsd el minél hamarabb, ha nem akarsz beszopódni.
2015. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
az álnok ribi :D szerintem húzd csőbe, mielőtt még ő tenné ezt. Megelőző csapás! Teljesen jogos.
2015. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Hogy a lottó szlogenjével éljek: "Aki nem játszik, az nem is nyer..."

Megteheted, hogy teszel egy próbát, hátha jó az összhang köztetek és a külcsín csak másodlagos, és megteheted azt is, hogy nem mész bele és nyavalyogsz, hogy milyen gonoszak a nők.

2015. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
remélem érzed az iróniát. :) Nem akarok úgy lefeküdni, hogy félreérted.
2015. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Hívd el randira és ne sírj itt, mint egy lány.

Húzd meg a csajt, vagy legalábbis próbáld meg. Lehet mégis szép feleséged lesz:)

És bánj vele rendesen, lehet tényleg normális csaj:)

2015. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
fogadás áldozata vagy, kamu
2015. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig meg kell próbálni. Semmit nem veszíthetsz. Csak tudatosan figyelj, hogy ne éld bele magad. Akkor nem lesz pofára esés, ha mégis szívatna.
2015. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszítesz, ha elmész vele találkozni? Legalább addig sem a net előtt siránkozol. Ha nem éled bele magad túlságosan, akkor is jól érezheted magad, ha nem lesz semmi.
2015. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!