Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy divat lett a nyilvános lánykérés? Nem zsarolás ez kicsit?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, ha egy nő nem akar semmit egy férfitól, akkor teljes könnyedséggel megalázza őt akár nyilvánosan is. Szóval nem, nem zsarolás.
2015. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
De, szerintem is az.
2015. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A két emberen múlik, hogy ez nekik jó-e így vagy sem. A lány nemet is mondhat, és akkor a pasi nyilvánosan felsül. Kívülállóknak semmi köze hozzá.
2015. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kevesen mondanak nemet egy lánykérésre, akár nyilvánosan történik, akár nem. A többség inkább utólag bontja fel az eljegyzést, mint megalázza a férfit, aki el akarja venni. Inkább az a bajom a nyilvános lánykéréssel, hogy egy téveszmére épül: valójában nagyon kevés nő képzeli el a romantikus pillanatot ilyen klisésen, idegenekkel körülvéve, csak a filmek alapján valahogy a legtöbb férfiben ez ragad meg, és meggyőződésük, eredeti a módszer, minden nő erre vágyik. Ezzel ellentétben az ideális lánykérés személyre szóló és a nő személyiségét és a párkapcsolat történetét tükrözi. Nyilván sokkal nehezebb kitalálni valami egyedit és személyre szólót, mint lemásolni egy tökéletesnek vélt megoldást.
2015. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, aki így dönt, az annyira már tisztában van a másik érzéseivel, szándékaival, (feltehetőleg szóba is került már köztük valamilyen formában, hogy együtt képzelik el a jövőjüket), hogy biztos abban, hogy igent mond a párja.


Ettől függetlenül én nagyon nem örülnék annak, hogy ha valaha megkérné a kezemet a párom, arra mások jelenlétében kerülne sor, mert ezt szerintem kizárólag kettőnkről szól. De ahogy ő ismer engem annyira, hogy nem is tenne ilyet, el tudom képzelni, hogy azoknak a férfiaknak a többsége meg, akik nyilvánosan kérik meg a barátnőjük kezét, azt gondolják, hogy ő meg talán annak örül jobban valamiért. Őszintén szólva nem tudom, igazából azzal kapcsolatban sem voltam képben, hogy ennyire terjedőben lenne.

2015. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Még most is röhögök azon a videón,ahol a lány,a srác saját ukuleléjét veri szét szegény fején :'D

Fura reakció,de egyértelmű nem :D

2015. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
opened paradise, belinkeled a videót?
2015. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom a srácot, de annál még mindig ezerszer jobban járt, mintha olyan nőt vett volna feleségül, aki ilyenre képes.
2015. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Asszem ez az.

[link]

Bár nem hiszem,hogy sok ilyen lenne :D

2015. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem élném meg zsarolásnak. Bár mondjuk nálunk többször is szóba került már az eljegyzés, és mindketten egymással tervezzük a jövőnket. Innentől kezdve én a nyilvánosság előtt is gond nélkül igent mondanék neki.


Ha olyasvalaki kérne meg, akivel nem szeretnék házasságot kötni, azzal nyilván el se jutna a párkapcsolatom abba a stádiumba, hogy esélye legyen a lánykérésre. Olyan emberrel nem járnék, akivel nem látom a közös jövőt. Akivel meg látom, annak meg nem mindegy, hogy milyen körülmények között mondok igent?


Még egy megjegyzés: ha már olyan mély a kapcsolatotok, hogy házasságon és esküvőn gondolkodtok, csak ismer annyira a párod, hogy tudja rólad, te zsarolásnak éreznéd a nyilvános lánykérést, nem? Ha még ennyit se tud rólad, akkor meg miért akartok egyáltalán összeházasodni?

2015. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!