Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tücsike2004 kérdése:

Megismerkedtem egy pasival novemberben, találkoztunk december elején. Szeretnék tanácsokat kérni, hogy szerintetek mi történhetett illetve 1 hét alatt mi változhatott meg ennyire? Nem értem ezt az egészet, főleg, hogy mondta nagyon bejövök neki.

Figyelt kérdés

A tali jól sikerült, ő mondta hogy mindképpen szeretne második találkozót is. A tali óta is keresett engem, érdeklődött felőlem facebookon keresztül.Viszont kb 1 hete teljesen eltűnt, nem reagál az sms-eimre illetve nem veszi fel a telefont.

Kb 2 hete beszéltük meg hogy Karácsony után találkozni fogunk.



#ismerkedés #találkozó #eltűnt pasi #nem veszi fel a telefont
2015. dec. 28. 21:54
1 2
 1/11 omba ***** válasza:
Gondolom közben bejött neki egy másik, hasonló páciens, és most vele van elfoglalva.
2015. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmi nem történt.

Ez egy olyan srác volt akit nem kell komolyan venni.

2015. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor engem egy srác több idő után újra keresett, közöltem vele, hogy ne haragudjon de nehezen tudom ezt így komolyan venni, pedig én komoly kapcsolatot szeretnék.

Elvileg megértette, de gyakorlatilag nem, mert ugyanúgy folytatta a játékát, úgyhogy egy idő után már nem foglalkoztam vele. Azóta se keresett.

2015. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Több vasat tart a tűzben, felejtős. Ne koslass utàna,ne irkàlj.

Ha véletlen mégis előlerül valami munkàval kapcsolatos halaszthatatlan utazàsos,vagy hasonlò falhugyozò dumàval, kezeld fenntartàsokkal...

2015. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megtörténik az, hogy pár hét-hónap múlva megint keresni fog. Beszélhetsz vele, de sok-sok időhúzással, s amikor ír neked, csak pár óra múlva reagálj, észre fogja magát venni.

Nőként együttérzek ilyen helyzetekben más nőkkel, mennyire sz..r érzés, amikor lelkileg-testileg beleadsz mindent egy-egy randiba, sőt kapcsolatba, a másik meg ilyen surmón viselkedik. Hasonló viselkedést érdemelnek ők is, ez az egyetlen megoldás.

2015. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

November óta nem találkoztatok? Ne foglalkozz vele.


Másokkal is találkozik,vagy már talált is mást....


Ne alázd meg magad azzal, hogy keresed őt.

2016. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Shaddark ***** válasza:

"Több vasat tart a tűzben"

Ez mondjuk normális szerintem, ha valaki kiválasztja a hozzá legjobban illő partnert több közül, nem pedig az elsővel aki hajlandó szóba állni vele alakít ki kapcsolatot.

Csak mondjuk ezt kicsit őszintébben kellett volna előadnia :(

Szerintem is másik hölgy van a dologban. Engedd el és annyi. Mindenféle "bosszúállásokkal" csak magadat sebzed meg.

Majd jönni fog még tőle is alkalmasabb :)

2016. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korhazban van, latogasd meg.
2016. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Na megjottem Edesem, csak idaig komaban voltam, mert elutott egy vonat. Na folytassuk onnan, ahol abbahagytuk. Kovetkezo randin akkor leszopsz?
2016. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es! Szopjon le a cápa! :D
2016. máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!