Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rég megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég megismerkedtem egy sráccal akinek barátnője van és vele él. De ő azt mondja nem jó vele és egy másik lányt akar. Megprobaljam vele?

Figyelt kérdés
elég mesze lakik tőlem 200 km-re és találkoztunk. .ő azt mondja nagyon bonyolult a helyzet köztük és szakítani akar vele! de én kételkedem benne. viszont mindennap keres Facebookon meg hív is. .szóval nem tudom annyira nem vagyok tapasztalt!légyszíves adjatok tanácsot mit tegyek?
2015. nov. 3. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél bizalmatlan hogy egy idő után majd melletted is ilyen lazán ismerkedik meg csajozik majd?
2015. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el őt!

200 km? te hiszel még a mesékben?

2015. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond nincsenek szabad pasik a kornyekeden?

Belefer ez az erkolcsi ertekrendedbe?

Hogy tanacsot is adjak ha ujra keres akkor ird meg neki, hogy " szivesen folytatod az ismerkedest ha szabad lesz, addig hanyagoljon".

2015. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán lehet rá esély! Korotok mennyi?
2015. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép kis skalp lennél a szobája falán, ha belemennél. Ráadásul rád is akasztaná azt a címkét, amin az a felirat szerepelne: Ígéreteim XY-nak (neved). :D
2015. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy szexre jó lehet, ha a lelkiismeretedet nem zavarja, hogy párja van, de komoly kapcsolatot ne várj tőle. Gondolj már bele... mégis milyen lehet egy olyan emberrel kapcsolatban lenni, aki egy szar kapcsolatban nem tesz semmit, hanem tovább éldegél a másik féllel, és ahelyett, hogy kommunikálnának a problémáikról inkább más nők után néz?
2015. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha annyira fos, miért nem, szakít? Miért a Te válladon akar kijönni belőle?

Sztem úgy tisztességes, ha előbb szakít.

2015. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én 21 ő 29 éves. o azt mondja hogy régebbi kapcsolata a mostani barátnőjének az unoka testvére volt! És emiatt nem jó köztük semmi! de Köszi nektek a tanácsokat!
2015. nov. 3. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:

A korulmenyek a Te szempontodbol teljessen erdektelenek.

Neked kell eldontened, hogy mit szeretnel. Egy kapcsolatban levo ferfival kavarni, vallani az ezzel jaro problemakat, vagy keresni fuggetlen ferfit.

2015. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom annyira nem vagyok tapasztalt - akkor elfogadsz nehany tanacsot egy 'oreg' rokatol?


Ha a fiuval lesz valami, amig o a masik lannyal el, az megcsalasnak fog szamitani. Te belemennel abba, hogy a srac veled csalja meg a mostani baratnojet? (attol fuggetlenul hogy allitasa szerint mar nem jo vele).


Ha ezt megteszed, nem fogsz tudni nyugodtan aludni, mert ha osszejossz a fiuval es mar nem leszel neki erdekes teged is siman meg fog csalni egy masik lannyal. Ez mar lehetne egy kizaro ok.


A FB chat meg a hivogatasok masodrenduek a szemelyes talalkozasnal, ami nehez lesz a 200 km miatt. Ha nem latod csak neha hallod meg olvasod, egy teljesen mas kepet fogsz rola a fejedben osszeallitani, mintha ott allna elotted es a szemebe neznel. Hidd el, hosszutavon ezt nem lehet uzni. Vagy kozelebb koltoztok vagy osszekoltoztok, vagy sok kinlodas utan bucsut vesztek. Nem lehet egy sarjado kapcsolatot 200 km-rol ontozni!

2015. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!