Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek tetszenék azok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek tetszenék azok nekem nem jönnek be, de akik nekem tetszenek azoknak én nem tetszek, megéri tovább keresgélni a számomra megfelelő lányt?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm és nem sok lány tetszik nekem, akire azt mondanám, hogy megéri ismerkedni vele, meghódítani és nem hazudok nekem mind a külső mind a személyisége fontos. Attól félek, hogy ez tartós lesz és nem fogok senkit se találni. Mostanában társkeresőn ismerkedek már 8 hónapja és még nem volt se párkapcsolat se szex csak beszélgetések, többször volt olyan, hogy kezdetben szimpatikus volt nekem, de később már nem tetszett annyira. Úgymond "lejjebb adni" nem szeretnék, mert a boldogságom a tét fontos az, hogy tudjak őszintén a szemébe nézni és ne más nőket kívánjak mikor vele vagyok.

Voltatok ilyen helyzetben változott valami?


2015. dec. 30. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is ilyen helyzetben vagyok, de úgy vagyok vele, nem adom fel. Mondjuk én az élőben ismerkedést jobban pártolom, de nekem is kevés lány van, aki megtetszik annyira (külső, kisugárzás), hogy leszólítsam.
2015. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jobban preferálom én is élőben ismerkedést, de nincs annyira sok lehetőség ismerkedésre, szórakozni nem szeretek annyira amúgy egy jó elfoglaltságon gondolkozok ahol lehetne ismerkedni. Netes ismerkedéssel az a baj, hogy nem valami személyes és könnyen félre lehet ismerni a másikat. Találkoztam egy olyan lánnyal is aki képeken és levelezés alapján egész mást mutatott, mint élőben.

Igen ahhoz képest, hogy egy férfi megdöngetne minden nőt én inkább olyannal lennék együtt akit én szépnek tartok és tudnám szeretni is.

2015. dec. 30. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne neten keress baratnot. A kicsit is normalis lanyok nem szorulnak ra a netes tarskeresesre.
2015. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha lenne más lehetőségem. Mert van szabadidőm csak nem nagyon tudom kitölteni, nem tudom milyen szabadidő illene hozzám legjobban.
2015. dec. 30. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy mindenki gáz, aki online keres. én is így vagyok vele, de sok ellenpéldát is látok magam körül.
2015. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!