Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked is tetszenek a nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is tetszenek a nemet ferfiak? Miert talalod oket szimpatikusnak? Ha pedig nem, akkor miert nem?

Figyelt kérdés
nemet, Nemetorszag, ferfi, vonzo, kapcsolat, ismerkedes, kulfold, szimpatia, szimpatikus, vonzodas

2015. dec. 25. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a noi nemhez tartozom. Megjegyeznem, hogy az olaszos, spanyolos tipusu ferfiak nem tudnak hatni ram. Es egyaltalan nem talaltam vonzonak az amerikai (feherboru) ferfiakat sem.
2015. dec. 25. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy általában az északi férfiakat vonzóbbnak tartom én is, de kifejezetten a németekre értendően ez már nagyon specifikus...:D

Amúgy leginkább a balatoni részeg német turistákról tudok nyilatkozni, hát az nem a legszexisebb jelenség a világon...

2015. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Az ide "látogató" németekről sok jót nem lehet elmondani (persze a fiatalabb korosztályról van szó). Holland társaikkal egyetembe kizárólag azért jönnek ide, mert itt minden baromi olcsó, fillérekből mocskos részegre ihatják magukat, büntetlenül törhetnek zúzhatnak, majd miután kiélték magukat hazamennek. Nyilván otthon ismét felveszik a mintapolgár szerepet. Ezek alapján szerintem egy normális magyar nőnek nem igazán tetszhetnek.
2015. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen árják nekem nem túl férfiasak.Olyan világos a szőrük,hogy a szempillájuk nem látszik és általában a hangjuk is magas.Nekem a mediterránosabb fazonok az eseteim,nekik általában mély,vagy ha az nem,nekem férfias hangjuk van és nekem a sötétebb haj mindig bejövősebb volt.
2015. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amennyire idáig tapasztaltam a Német férfiak közül sokan magasak nagyon, széles vállúak, és idősebb korban is fiatalnak tűnő arcuk van, szóval igen nekem nagyon tetszenek.
2015. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!