Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális ez a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a helyzet? Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori mert próbálok minden olyan eseményt leírni aminek szerintem köze lehet a jelenlegi állapothoz :D. Most 21 éves vagyok. Már általános alsóban valahogy úgy éreztem hogy az idősebb férfiak kissé pedofil hajlammal "megtalálnak"...több edző is volt különböző sportágakban akikkel hülyéskedtünk (ahogy azt egy ilyen korú lánnyal lehet) de aztán volt 60 feletti aki megfogta a fenekem(ez teljesen negatív élmény) meg olyan is aki simogatott meg baromságokat beszélt de valahogy már akkor én is rájátszottam meg élveztem hogy a figyelmük középpontjában vagyok...(30+ és kb 40+) aztán felsőben apám lehetne korosztályú tanárom lett rajongásom központjában...persze emellett érdekeltek a saját korombeli fiúk...de nem normálisan sokat gondoltam a tanárra és 8 végén már mindenről beszélgettünk, interneten is ,ő keresett hónapokon keresztül minden nap, amikor nyaralt akkor is...szóval mindig csakúgy, nem kellett kamu indok vagy ilyesmi...megosztott velem dolgokat mint egy vele egyidős felnőttel és ki is mondta hogy különleges vagyok mert ha nem lennék nem lenne ilyen a kapcsolatunk...és én is megoszthattam vele bármit...még fura veszekedéseink is voltak mint valami párnak.... családos ember megismertem az egész családját... sokszor bókolt nekem, simogatott, fenekemre csapott hülyéskedésből...így leírva teljesen pedofilnak tűnhet meg gáznak a dolog...de soha nem volt az...egyszerűen csak csodáltam és ahogy serdültem szexuális vágyat is éreztem de csak talán mert hogy jó így érezni...és soha egyikünk se gondolt többre...csak pl mindketten szerettük megölelni egymást a végén amikor tudtuk hogy már nem fogunk minden nap találkozni...aztán barátom lett, velem egykorú akivel 3 évig jártam egymásnak voltunk az elsők...beszéltem erről is a tanárommal(akivel ugye már nem találkoztunk minden nap mert máshova mentem gimibe) de aztán szép lassan már nem érdeklődött utánam... én azt hittem hogy megmaradhat közöttünk ez a különleges kapcsolat ami nekem tényleg sokat jelentett de nem ... olyan érzésem volt mintha "elhagyott"volna...aztán több mint egy évvel ezelőtt vége lett a barátommal nagyon csúnyán...nagyon fájt is és próbáltam túllépni a dolgon de egyszerűen senki nem kellett..de úgy hogy aki nem vonz igazán azzal azt se tudom elképzelni hogy akár a kezét megfognám...és most van egy 60+ éves edző aki nagyon nagy arc meg hatalmas szövege van és felnézek rá...és rengeteget szokott bókolni...egyébként egész életében egy nagy nőcsábász volt, nagyon tudja mondani ezeket az idióta dumákat bókokat de teljesen viccesen de mégis....valamilyen furcsa vonzalmat érzek iránta...nem vonz a külseje szóval nincs ilyen fura fétisem hogy bejön hogy ráncos vagy ilyesmi... egyszerűen imádok vele beszélgetni, időt eltölteni az edzésen kívül, amit ő is élvez nyilván ezért van rá lehetőség, pl sétálni is elmentünk csak úgy kettesben...és emellett jól esnek a bókjai és viccesen beszólgatunk egymásnak stb beszélünk a szexről is...lehet ez így teljesen hülyén hangzik meg elképzelhetetlen de így van még is... és nagyon vágyom arra hogy valaki korombeli kelljen meg hogy megfogjon és találkozgatok emberekkel de senki... és közben meg várom hogy időt tölthessek ezzel az edzővel és hülyén érzem magam 21 éves létemre hogy ilyen idióta érzéseim legyenek...mert még az általános iskolás normálisabb...másokkal is megesik hogy beleszeretnek a tanárukba akár úgy is hogy nem is ismerik igazán...de ez pff... egyébként apukámmal nagyon jó a viszonyom, anyukámmal az egyetem óta együtt vannak, felnézek a kapcsolatukra, nincs ilyen elhagyott az apukám, szeretethiányom van apakomplexusom... szerintetek mennyire kéne foglalkoznom ezekkel az érzelmekkel? törődjek velük vagy csak csináljam amitől boldog vagyok és ne hajszoljak egy igazi szerelmet erőszakosan mert majd "rám talál"? van bárki rajtam kívül aki ilyen furákat érez? (egyébként az összes leírt vágynak valamiféle csodálat és rajongás az alapja amiből csak azért lett szerintem több mert egyszerűen a tanár/edzői kapcsolaton túlmenően közeledtek felém ezek a férfiak, ezért érzem hogy valahogy bevonzom ezeket...kivételeztek velem, "jöttek utánam", amit én nagyon élveztem...és olyan hangnemet, viselkedést engedhettem meg magamnak velük szemben mások előtt is ami nem egy diák-tanár/edző viszony). kösziha végigolvastad:D

2015. dec. 31. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, engem is már régóta az idősebbek vonzanak attól függetlenül, hogy nagyon jó viszonyban vagyok és voltam is mindig apukámmal. Csak nálam ez még rosszabb, mert nekem emiatt kapcsolatom se volt még.
2015. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg írnál bővebben hogy milyen jellegűek ezek a vonzalmaid és miben nyilvánulnak meg ?:)
2015. dec. 31. 01:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig abba "zúgok bele", akibe nem kellene (40+ meg egyéb okok miatt sem). Persze ez inkább "rajongás", és nagy szexuális vágy is, amibe bele tudok őrülni. Főleg mivel tudom, hogy ez egyrészt soha nem fog teljesülni, másrészt nincs is rendjén. Emiatt pedig nem tudok másokra nyitottan tekinteni, sok olyan srácot elszalasztok, akik valószínűleg megbecsülnének, stb., csak nincs meg az a "szikra", mert közben másra vágyom... arra, akire nem kellene. Szóval nagyon rossz helyzet. De ha gondolod, írj privátban, ott konkrétabban is beszélhetünk erről a témáról. :)
2015. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*arra, akire nem kellene és fölösleges is.
2015. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!