Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes társkeresőn úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőn úgy ráírnom egy olyan nőre aki azt írta adatlapjára hogy fontos neki hogy egy pasinak egzisztenciája legyen úgy hogy a nettó fizetésem 100 ezer ft?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a szabadidőd, és akarod koptatni a billentyűzetedet, akkor írj rá. 99,99999% hogy nem fog válaszolni.
2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozást megér. Legfeljebb nemet mond, annál rosszabb nem történhet.
2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért nem? Nem árulom el a jövedelmemet. Meg relatív szerintem az egzisztencia fogalma egy munkanélkülihez képest van egzisztenciám
2015. dec. 31. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keres másikat, ez 1 anyagias felszínes 3,14csa.
2015. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem írnék rá, mert a 800 nem 100.

Egyébként simán. Örülj, hogy őszinte, és nem az összeg a fontos neki, hanem az, hogy ne neki kelljen eltartania téged. Ezek szerint neki is "van" pénze, de nem annyi, hogy idegenekre pocsékolja, és már többször is kihasználták. Szerintem csak ezt akarja elkerülni.

Ez csak üzenet, hogy "élősködők" kíméljenek.

2015. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100 nettó az igen kevéske, akárhonnan nézzük. Ha ebből önállóan meg tudsz élni, rezsi, lakbér, miegymás, akkor írj rá nyugodtan. Ha hozzá akarsz költözni, mert nem bírod az anyagi terheket, akkor felejtsd el.
2015. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdemesnek éppen nem érdemes - egy olyan valaki, aki pénztárcát keres, nem férfit, annál szerintem esélytelen a dolog.


De... próba-cseresznye!

2016. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha ezekkel a szavakkal írja, akkor szerintem is a pénzre megy, hagyjad.


egzisztencia alatt viszont mást is lehet érteni. állandó jövedelem, ami mellett nem termelsz adósságot.

2016. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!