Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy egy nőnek tényleg nem számít a külső és nem csak mondja?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek egy nővel és azt mondta neki külső nem számít, ezt nem akartam elhinni mert a nőknek csak a külső számít. Viszont mutatott exérők egy közös képet és valóban egy elég elhízott csúnya fiú volt,engem is meglepett nagyon ez az ex. Létezhet ilyen?
2015. dec. 31. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2015. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem létezik
2015. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem létezhet, de én még sosem láttam rá példát.


23/F

2015. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Létezhet,mivel egyik ember sem egyforma (szerencsére).Párkapcsolatnál szerintem a legtöbb embernek igenis fontos a külső (is).
2015. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Adtòl függ milyen mèrtèkben...van az abszolút nem jön be kategòri, az àtlagos, ès az ìrtó helyes.

Engem sem igazàn èrdekelt a külső, a fèrjem szàmomra külsőleg egy àtlagos pasi...mègis imàdom :-)

Mindenben szàmìthatok rà, mindent elmondhatok neki együtt nincs lehetetlen :-)

2015. dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Akartam rendes választ adni, de rájöttem, hogy nem érdemes.
2016. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2016. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Még a kérdést se hidd el nekik, mert az sem igaz. Amúgy meg, nem azt mondják, hogy ronda vagy, de megfelelsz, hanem azt, hogy a külső nem számít.

Azt sem mondják, hogy kicsi a péniszed, helyette inkább a méret nem számít kifejezést használják, vagy a pont jó-t.

2016. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen, elképzelhető. Például én ilyen vagyok. A szexuális vonzalmam egyszerűen nem a vizualitáson alapszik, ennyi az egész, nincs ebben semmi csodálatos vagy meglepő szerintem.
2016. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Szerintem a külső nyilván számít mindenkinek valamennyire, férfinek meg nőnek is, ezen alapul a vonzalom elsősorban. Szerintem ez inkább azt jelenti, hogy nincs zsánere, hanem aki tetszik neki, az tetszik és az olyan, amilyen. Legalábbis ha én azt mondom, nem számít a külső, akkor azt értem ez alatt, hogy nincs olyan típus, ami jobban bejön, mint a többi, hogy pl a szőkék vagy a barna szeműek. Ettől függetlenül persze nyilván nem vonzódok a világon minden egyes férfihez, sőt.
2016. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!