Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy rendes, aranyos fiú nem fogja megtalálni a párját, olyanok akik pedig nagyon megérdemelnék?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan pasit ismerek, akikről tudom, hogy rendesek, kedvesek, okosak, aranyosak, figyelmesek, humorosak, sose csalnák meg a párjukat stb, mégis már nagyon rég óta szinglik, mert egy nőnek sem kellenek, mert előnytelen a külsejük, vagy alacsonyak, vagy soványak vagy kövérek stb.

Viszont sok olyan nőt ismerek, akik panaszkodnak a pasira, pasijukra, hogy csak szexet akarnak, megcsalják őket, linkek, durvák, esetleg ,meg is ütötte őket, hol van itt az igazság?


2015. dec. 15. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy rendes, aranyos fiúUK nem fogjÁK megtalálni a párJUkAT, pedig olyanok akik pedig nagyon megérdemelnék?
2015. dec. 15. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető, akár a saját példámat is írhatnám, de nem teszem.


Az élet igazságtalan, ezt jobb ha minél előbb elfogadod. Megváltoztatni meg tenni ellene úgyse tudsz.

2015. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy elképzelhető, hanem valószínű. Ha még emellett nem is néz ki jól az illető, akkor pedig garantált, hogy egy nőnek se fog soha kelleni.
2015. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ilyen átlagos nőkre gondolok.
2015. dec. 15. 19:54
 5/10 A kérdező kommentje:
2015. dec. 15. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 ez nem az átlag kategória.
2015. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én hamar rájöttem, hogy nekem egy rendes, aranyos és megbízható fiú kell, ki is választottam a megfelelő példányt azóta is nagy becsben tartom, felnézek rá. Én nem gondolom hogy az ilyen srácok egyedül maradnának, maximum az átlagosnál évekkel később találnak párt, ezért kétségbe esnek néhányan, de felesleges.
2015. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizony,sajnos ez van. Nekem sem jut nő,pedig ezek a tulajdonságok bennem is megvannak amiket felsoroltál.De ez van el kell fogadni sajnos. :/

Igazság nem is volt,nem is lesz soha...

24/F

2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat. Ez van, ez egy ilyen világ, ahol a kollektív tudat mélyponton van, lassan kezd csak emelkedni.
2015. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze simán elképzelhető, ma már nincsenek olyan emberek a fiatal korosztályban, mint például a szüleink, nagyszüleink. A nők nagy része abszolút nem nőies a szó hagyományos értelmét nézve, aki meg igen az már rég boldog kapcsolatban él.
2015. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!