Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon megtalálom a közép utat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megtalálom a közép utat?

Figyelt kérdés

..de hogyan?

Még mielőtt bárki is félre érti, nem rinyálni, sírni, sajnáltatni akarom magam!

Tehát a "problémám", lassan 4-ik éve dolgozom folyamatosan. Persze előtte is a suli mellett. Vannak terveim, álmaim amiket meg szeretnék valósítani. Mind tárgyi, mind lelki dolgok.

A tavalyi évem nem túl szerencsés volt. Elhagyott akit a legjobban szerettem, s akivel a családot terveztem. Nagyjából már rendbe tettem a lelkem. Ennek hatására még többet dolgozom, s még kevesebbet vagy itthon.

Szeretem a munkámat, szeretem azt amit csinálok, hisz gyermek korom óta ezt akartam csinálni. De itt van a gond. Emellett nagyon szeretnék gyermeket, egy boldog családot. Viszont a munkámból kifolyólag most úgy érzem ez nehezen kivitelezhető. Sőt ha esetleg gyerek is lesz se szeretném abba hagyni, nem, nem önzőségből, hanem mert kevés szabadidővel ugyan, de annál több fizetésem van. Amiből úgy gondolom nyugodtabb életet tudnák biztosítani majd később.

Szóval Ti mint gondoltok? Mit kéne tennem?

Egyáltalán lesz olyan, ki elfogadja ezt?


Előre is köszönöm, illetve remélem, hogy sikerült rendesen megfogalmazni a mondandóm.

22F



2016. jan. 1. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy azzal foglalkozol, amivel gyerekkorod óta szeretnél, de ez elég sok idődet elveszi. Mi a munkád/munkaköröd?
2016. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szállítmányozással foglalkozom.
2016. jan. 1. 14:52
 3/3 anonim válasza:

Persze.Biztosan megfogod találni.

Osztálytársamnak az apja is ezt csinálja és már 4gyereke van.Szóval biztos ☺

2016. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!