Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon válogatós vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok. Szerintetek feladhatom, hogy valaha is megtalálom azt a lányt, aki beragyogja életem egét?

Figyelt kérdés
A külső engem sose érdekelt. Ha egy nő nem igénytelenségéből fakadóan csúnya, és hasonló a lelki világa az enyémhez, akkor már szívesen ismerkedek vele. A probléma csak az, hogy rettentően elvont vagyok, és nem túl sok ilyen nő szaladgál a nagyvilágban... Egy ilyen lányt ismertem egész életemben.
2015. nov. 28. 01:26
 1/9 anonim válasza:
100%
Én is hasonló problémával küzdöm, már nem hiszek benne hogy valaha is megtalálom akit keresek.. Van kedved esetleg beszélgetni? L/20
2015. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, pls ne dőlj be az 1-nek, csak a mesében van ilyen!
2015. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon bízok meg a neten senkiben, mert többször is átvertek és kihasználtak.
2015. nov. 28. 01:37
 4/9 anonim válasza:
Kedves kettes, lehet hogy te túl sok filmet láttál már és nem tudsz tőlük elvonarkoztatni, de igenis van még ilyen, ha sokat csalódott valaki és gyerekkorában sosem értették meg.. De azért köszönöm, hogy így ismeretlenül megítélsz, büszke lehetsz magadra.. #1-es voltam..
2015. nov. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sajnálom kérdező, de hidd el hogy a problémáddal nem vagy egyedül.
2015. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Kérdező!!!!

1-es!!!!!!!!

Mit csinàltok ti itt még mindig?

Azonnal hùzzatok a p.......rivàtba!!!!

2015. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit nevezel elvontságnak? Ez egy igazán tág fogalom! Szerintem nem feltétlenül kell hasonlónak lennie a párkapcsolatokban lelkivilágoknak. Ellentétek vonzzák egymást. Miben vagy elvont szerinted?
2015. nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt elég nehéz lenne megfogalmaznom, de merőben másképp látom a világot, mint az átlag, és szerintem hatalmas őrültség, amit az emberiség most művel önmagával és a földdel. Engem igazából sose értett meg senki, mindig csak félreértettek, emiatt már nem is magyarázkodok senkinek. Nem is kell mondanom, hogy elég introvertált vagyok, nem nagyon szeretek emberek közé járni, a magányt sokkal jobban szeretem.
2015. nov. 28. 01:55
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Juj hát akkor mi tök "egyformák" vagyunk.De én les.arom a világot,mának és a családomnak élek,mindent elkövetek hogy boldog legyen minden percem és fontos még hogy mindenki bekaphatja..semmit nem csinálok úgy mint egy "átlag ember" sőt mindent fordítva csinálok,hogy miért? Mert nekem így jó! Nem vagyok hajlandó megfelelni senkinek,kis példák: az épp aktuális barátnőmnek, az egész környezetemnek, tovább megyek a társadalomnak és az egész világnak se. Nem várom el hogy az élet filozófiámmal azonosuljon bárki is!!!!!!!! És tudod mi a röhej? Imádnak a barátaim,mindig van nőm aki odáig van értem, testvéreim felnéznek rám,fiam szemében isten vagyok,kollégák,haverok,család, de még a szomszéd is tőlem kér és várja a problémájára a megoldást. Miért? Mert egy elvont gondolkodású fehér holló vagyok aki azt teszi amit gondol és azt gondolja amit tesz. Nem akarok megfelelni senkinek. Lehet ebből sok gondom volt már az életben, de inkább mint hogy ne magamat adjam. Kit érdekel hogy nem értenek meg? Miért kéne hogy mások is így lássák a világot? Félre értenek? Hajrá!!! Azért mert nem vagyok olyan mint a tömeg? Magyarázkodni? Minek? Ráhagyom mert tudom hogy ő úgysem úgy látja a világot, ő olyan mint mindenki más: nem olyan mint én,tehát ki a fas.t érdekel pl.hogy ő mit gondol miért alakult a világ ilyenné??? Emberek közé meg azért nem szeretsz járni amit írtál, mert az "elvont " gondolkodásod miatt kívülállónak érzed magad és irritál hogy nem a Te álláspontodon vannak. Mától sza.d le ki mit mond,meg se halld,sőt neki se állj vitázni ha látod hogy nem ért veled egyet.És jól fogod magad érezni az emberek között..A soraim miatt nyilván fogok kapni az olvasóktól kemény savazást...de ez a véleményem,és ha nem értenek velem egyet hát teszek rá!
2015. nov. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!