Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elvárjátok, hogy egy nő a külseje mellett szellemileg is igényes legyen magára?

Figyelt kérdés
Tehát olvasson sokat, tájékozott legyen a világ dolgairól, beszéljen nyelveket, folyamatosan képezze magát függetlenül a munkájától, tanulmányaitól is...
2016. jan. 1. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Alap. Főleg ha ő is elvárja tőlem ugyan ezeket.
2016. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki ha ilyen lenne, de ez önmagában nem elvárás, csak egy plusz pont.
2016. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez alap dolog ferfinal meg nonel is.
2016. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek mit jelent a "szellemi igényesség". Engem nem túlzottan mozgat meg egy filozófus/művészbuzzancs/politológus nő, mert nem egyezik a szellemi színvonal, amit képviselünk.
2016. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azt szeretném, hogy a partnerem legalább olyan szellemi-lelki adottságokkal rendelkezzen, mint én

és a testét is legalább olyan ápoltan tartsa, ahogyan én az enyémet

2016. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, nagyon rossz lenne, ha elvárás miatt tenné ezt. Ne essen túlzásokba, és ha a külsőben is konszolidált az megnyugtatóbb. A kapcsolat, és az elfogadás fontosabb, minthogy elvárásoknak kelljen megfelelni.
2016. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de azért ne legyen agyhalott, ha én sem vagyok az. Idegen nyelvet meg csak azért beszéljen, mert hamarosan lépni akarok az országból és jó lenne nem egyedül menni.
2016. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

Őszintén szólva már azt se várom el, hogy értelmezni tudjon egy többszörösen összetett mondatot, mert amint elvárásokat merek támasztani (legyenek azok bármilyenek), azonnal a fejemhez vágják, hogy ki vagyok én, hogy csak úgy elvárásokat támasztok a nők felé?

Ha egy férfi a 21. században bármit is el mer várni egy nőtől, akkor egy elvont értelemben vett tüzes billoggal a homlokára sütik, hogy "SZEXISTA", szóval inkább elkerülöm az egészet azzal, hogy beérem a 3 tokás Godzillákkal is, akiknek egy kapucsengő kezelése is komoly kihívást jelent. Nem vagyok velük úgyse olyan sokáig, hogy komolyabban zavarnának.

2016. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!