Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az miért jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girls are ridiculously shallow kérdése:

Lányok! Az miért jó, ha kedveltek valakit Tinderen, aztán nem válaszoltok neki?

Figyelt kérdés
Minden második lány profiljában az áll, hogy "te vagy a férfi, írj te!" Oké, én írok. Akkor miből állna válaszolni? Mármint ha elvileg tetszünk egymásnak.
2016. jan. 1. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
nem láttam még ilyen Tindert és Férfi vagyok, de szerintem elég egyértelműen csak önbizalom növelőnek használják. :) Mindenkit bejelölnek, aztán kíváncsiak mi az eredmény
2016. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Nem igaz amit az első ír.

Igazából túl sokan írnak és csak annak írunk vissza, aki a legjobban tetszik.

L21

2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hagyd, ezt a felszínes 3,14csa gyűjtő oldalt, a francba! :D
2016. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De akkor miért húzod jobbra, aki nem a "legjobban tetszik"? Mármint erre való az egész, basszus. Én csak azokat a lányokat kedvelem, akik tényleg tetszenek. És ilyen eleve kevés van, nyilván nem tetszem mindegyiknek én sem, de ha match van, azért egy minimum érdeklődési szint (értsd: válasz) elvárható.

Szerintem nem kell atomfizikusnak lenni, hogy az ember értse, hogy mire való az app. :D

2016. jan. 1. 22:01
 5/22 anonim ***** válasza:

#4 a válasz nagyon egyszerű :)

azért nem csak azt húzom jobbra aki a legjobban tetszik, mert ő egyáltalán nem biztos,hogy szintén jobbra húz engem. Aki tetszik jobbra húzom, majd a tinder párjaim közül választom ki azt aki a legjobban tetszik.

2016. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor ez tényleg önértékelési zavarnak tűnik, még ha nem is olyan heveny, mint ahogy az első írja. Félsz attól, hogy nem vagy elég jó annak, aki a legjobban tetszik, szóval B tervként másokat is jobbra húzol.

Hát, ja, ez is egy mentalitás végül is, csak kár hogy rontja a felhasználó élményét a normális felhasználóknak.

2016. jan. 1. 22:13
 7/22 anonim ***** válasza:

dehogy önértékelési zavar. az lenne a gyermeki naivság, ha azt hinném,hogy több ezer fiú közül pont az szeretne komoly kapcsolatot velem, aki a legjobban tetszik. ilyen csak a mesékben van. :D

egyébként más lányoknak is van b tervük.

2016. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ez nemcsak csak rólad szól, hanem általában az ilyen viselkedésmintát követő lányokról. Naivitás? Nem hiszem, hogy az lenne. Nekem már sikerült összejönnöm Tinderről olyannal, aki a legjobban tetszett. Mondjuk tény, hogy én amúgy is csak azokat is húzom jobbra.

Na mindegy.

2016. jan. 1. 22:35
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Csak 1 olyan van, aki a legjobban tetszik.
2016. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ha jól értem, akkor jó sok fiúnak húzgálod, hogy később eldöntsd hogy volt e értelme...mert amúgy be se jön de azért jó visszajelzés...

persze biztosan hülyeség amit írtam :D


#1 vok

2016. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!