Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk lehet barátaimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet barátaimnak, hogy megfogtam az isten lábát mert ilyen nincs még egy és nagyon vigyázzak rá?

Figyelt kérdés

30 éves szűz fiú vagyok, külsőm, miatt féltem mindig kezdeményezni a nőknél, valóban nem vagyok helyes, amiatt nincs önbizalmam. Összeismerkedtem egy társkeresőn egy 28 éves csinos lánnyal. Ő elfogadott amilyen vagyok, bátoríttat, nem zavarta hogy nettó 110 a fizetésem és még szűz vagyok. 4 hónapja együtt vagyunk már és valóban elfogadott, megszerette a belsőmet.

Ez tényleg olyan ritka? Hogy egy nő elfogadjon egy férfit így?


2016. jan. 3. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is ritka, de a normális nő még ritkább. Gratulálok nektek.
2016. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha benázol nem lesz sokáig veled. Szóval szedd össze magad és 30 évesen ne hívd fiúnak magadat... Én a 23 éves barátomra is férfiként tekintek... És ha 4 hónapja együtt vagytok, miért vagy még mindig szűz? :D
2016. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nem nagyon merek lefeküdni, félek hogy elbénázom :(
2016. jan. 3. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Annyira nem ritka, mint azt ti hiszitek, ettől függetlenül úgy vigyázz rá, mintha tényleg nem lenne még egy ilyen, mert ez valamilyen szinten azért igaz :)
2016. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap alatt még nem kúrtad le?

Te figy, biztos, hogy... na, érted. Szóval, tuti, hogy ez a lány, mármint egy lány kell neked?

2016. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy igazuk van a barátaidnak, mert ilyen a mesében is csak ritkán van...


27F

2016. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ááááá! Becsapnak. Zavard el a csajt és várj még 30 évet a következöre. Na jo, csak 29-et!
2016. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
De dugd már meg végre szerencsétlent, mert tényleg nem találsz még egy ilyet.
2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van,ilyen nőből nagyon nagyon kevés van,és ők is foglaltak már a legtöbb esetben.

Az ilyen nő nagyon ritka sajnos...

24/F

2016. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

örülj neki!Sok boldogságot kívánok nektek!


Szex nélkül is lehet boldogan élni!

Ritka nehéz jó társat találni,olyat aki elfogad olyanak amilyen vagy,és szeret!

2016. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!