Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki csúnya, beteg lány annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya, beteg lány annak lehet hasonló ugyanolyan csúnya, beteg srác a társa?

Figyelt kérdés
Szerintem a hasonlóság a lényege egy társ kapcsolatban és baráti kapcsolatokban egyaránt.

2016. jan. 4. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiként ha nagyon szeretném úgy fogadnám el amilyen. Én nekem semmi gondom nincs egészségemmel, de ez nem jelenti azt, hogy ne érdekelne
2016. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Nem "kell" ugyanolyannak lennie a másiknak.

Hogy beteg?

2016. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lesz hasonló a párja, de tény, hogy gyakran a beteg, sérült emberek hasonló társat találnak, mert ők tudják elfogadni, tolerálni őket.


Első, szép amit írsz, de úgy kezded, hogy "ha nagyon szeretném". Épp itt van a probléma, hogy sok egészséges, nem csúnya ember azért nem jut el eddig a szakaszig, mert el sem kezdi az ismerkedést csúnya, beteg emberekkel. Ha valaki nem vonzó az ember számára, a legritkább esetben kezd el randizgatni vele, hogy végül eljusson oda, hogy nagyon megszereti és elfogadja...

Inkább fordítva szokott működni, előbb elfogadni a különbségeket (pl. barátként), és utána meglátni benne a szépet, pozitív tulajdonságokat, így kialakulhat a szerelem is akár.

2016. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen beteg?
2016. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

99%, hogy az a lány, aki azt írja magáról, hogy csúnya, az nem csúnya.


A tényleg csúnya lányok ezt írják magukról: "Nem vagyok modellalkat de szépnek mondanak és sok hódolóm akad aki csak meg akar dugni de én többre vágyom és nem fogok összejönni olyan férfival aki nem felel meg az elvárásaimnak. Nincsenek nagyok, nem kell gazdag, csak lakása meg kocsija azért legyen meg keressen azért olyan 2-300 ezret, diplomája is legyen, ja és tudjak mellette felvenni magassarkút. De ez szerintem alap, nem nagy elvárás."


Te szerintem egy szép és aranyos, kedves lány lehetsz, akinek sárba tiporták az önbizalmát.

2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!