Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy egy bizonyos embertípus mindig megtalálja őt?

Figyelt kérdés

Oké!! Harmadjára találom meg UGYANAZT az embert. Máshogy néznek ki és nem is egyidősek, de mégis kísértetiesen hasonlítanak. Tök ugyanúgy beszél, ugyanolyan a humorérzéke ugyanazokat a dolgokat mondja el mint a 2 előző akit megismertem. Ugyanarra a kérdésemre tisztára olyan választ ad mint a 2 másik fiút tette(akiket nem ismer) És most ugyanazt csinálja!! A fiúk komolyan nem lehetnek ennyire egyformák, ilyen nincs. Akkor meg mi ez már?

Más is találkozott már ilyennel? Lehetséges, hogy egész életemben csak az ilyen stílusú embereket/fiúkat fogom "bevonzani"?



2013. febr. 7. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos eddig mindig ugyan olyan fiúkat fogtam ki...

olyanokat akik erőltetni akarták a szexet(szűz vagyok), mindig arról beszéltek, cigiztek és ittak, nem is tanultak valami fényesen.

Szerencsére a mostani barátom, ennek ellentéte.

Még csak szó sem volt "arról" a dologról, nem iszik nem cigizik és jól tanul :)


Amúgy én azt vettem észre hogy a fiúk nagy része ugyanolyan..hisz nem hiába mondják hogy "fiúból van"....remélem most nem a bizonyos "fiúból van" részből fogtam ki megint...

2013. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nekem is volt ilyen,csak nekem őrültekkel.
2013. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hogy kifejtetted, természetesen ment a zöld kéz:)
2013. febr. 7. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Úgy írod, mintha baj lenne, vagy az is? Nem tudom teljesen eldönteni az írásodból.

Egyébként lehet hogy őket vonzod be, velem is történt ilyen. Nem is olyan rég lepődtem meg ezen én is. Hasonló a személyiségük, a felfogásuk. Mindkettő makacsul ragaszkodott a találkához amit én nem akartam megejteni, szinte ugyan azon a napon, csak pár év különbséggel látogatott meg mindkettő. Eszembe jutott már hogy nekem ez a végzetem. Az az igazság hogy én nem bánom. Ez van. Nem hasonlítgatom őket egymáshoz, soha nem is tettem ilyet, de hasonlóság végül is tagadhatatlan és észrevehetetlen.

2013. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
persze, őket tartod szimpatikusnak, velük lépsz tovább a beszélgetős fázisra...tehát te választasz...
2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Úgy írod mintha baj lenne, talán az is?"

Kicsit bonyolult, de nem túl lényeges:)

Remélem hogy nekem nem ez a "végzetem". Hogy ugyanazzal a hülyeséggel készítsenek ki? Soha!:D

Köszönök minden választ, mindenkinek ment a zöld kezes értékelés:)

2013. febr. 7. 16:37
 7/15 A kérdező kommentje:
ursula ursulella: Ebben van valami, csak sajnos nekem az ilyen emberekkel mindig rossz lett a vége. Ezért nem hiszem, hogy ugyanilyet keresnék (legalábbis remélem).
2013. febr. 7. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen. Engem pl mindig a leggázosabb pasik találnak meg.
2013. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

de milyenek ezek??? írd má le!

F19

2013. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a senki személynek számít, akkor igen, határozottan. Mindig megtalál, és mindig tökre ugyanolyan.
2013. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!