Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni a jelen lévő hölgyektől, hogy mennyire preferáljátok az utcán való ismerkedést? (férfi nővel)

Illetve, mit jelent az nálatok, ha megnéztek minket, férfiakat az utcán, vagy éppen szemeztek az illetővel míg nem szálltok le (tömegközlekedés), vagy míg nem mentek el egymás mellett?


Sportos testalkatú,igényes, helyes (mások állítása szerint merem ezt leírni :D ) férfi vagyok, de valahogy nincs nagy szerencsém a társkeresésben, viszonylag sok szép nő megnéz az utcán (néha pasik is :D ), idáig csak 2 alkalommal mertem ezek után kezdeményezni, mert ennél a 2 esetnél vagy meghalt a beszélgetés, vagy kiderült hogy nem egymásnak vagyunk "teremtve". Így manapság nem "merek" leszólítani egy olyan nőt se, ki esetleg megnéz. Létezik, hogy esetleg más miatt néztek meg, nem pedig azért, mert esetleg szimpatikus az illető?


(Sajnos az elmúlt pár évben annyi csalódáson mentem keresztül (párkapcsolatban), hogy mára az önbizalmam is valamilyen szinten csökkent, természetesen ezt igyekszem "növelni", de az nem megy olyan könnyen...)



2016. jan. 4. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
21/F ez lemaradt
2016. jan. 4. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szeretek az utcán ismerkedni. Soha nem tudhatod, ki az akivel éppen szemben mész, és ez engem nagyon szokott zavarni:) De ettől még megnézem azt, aki velem szembe jön, bárki is az:)
2016. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Az a típus vagyok, aki nem foglalkozik az emberekkel maga körül az utcán, csak egy-egy futó pillantás erejéig, nagyon ritka az, hogy valakit tényleg megnézek. De akkor biztosan nem amiatt van, mert 'hú de csúnya a haja, vagy milyen feje van már', de lehet bennem van a hiba, amiért nincs meg ez a fajta rosszindulat bennem az emberek felé :)

De mivel személy szerint van barátom, ezért nem örülnék annak, ha az illető leszólítana, de hogy mondjak egy objektív véleményt is, szingliként a reakcióm attól függne, hogy milyen a kisugárzása, és hogyan szólít le, szóval az első benyomás ilyen téren fontosabb, mint a külső.

2016. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Természetesen én is így gondolom, hogy a kisugárzás és személyisége az embernek fontos a kinézeten kívül. De sokan még a lehetőséget sem adják meg annak, hogy esetleg jobban megismerd a másikat, hogy legyen egyfajta "kellemes csalódás". :) Viszont én úgy gondolom, hogy azt észre venni, ha egy hölgynek van barátja, hisz nem fog huzamosabb ideig ránézni, szemezne egy férfire. Bár a mai világban... :/ (tisztelet a kivételnek)


Ha az utcát nem is tartjátok annyira jó helyszínnek az ismerkedéshez, akkor hol máshol? :) (szórakozóhelyek általában kilőve, mert a legtöbb ember nem ismerkedni, komoly kapcsolatot kiépíteni szeretne ott...) Baráti körben meg a nők 98%-ának van barátja. :)

2016. jan. 4. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy szemezni nem állok le senkivel, nem is nézek utána, maximum kicsit jobban megnézem magamnak, mint másokat, de szerintem még ez sem olyan hosszú idő, hogy a szándék félreérthetetlen legyen :)

Egyébként szórakozóhelyre nem járok, de én sem tartom túl jó ismerkedős helynek, és az utca sem rosszabb semmivel, mint a facebookon ráírós és bejelölős módszer, vagy a társkereső, sőt, azért talán egy fokkal még könnyebb is megfogni valakit személyesen.

De ha valaki szimpatikus elsőre, és megkér, hogy üljünk be valahová egy kávéra, vagy bármi, függetlenül attól is, hogy külsőre nem feltétlenül az esetem, akkor igent mondanék, egy ilyen helyzetben pedig rám akkor lehet a legmélyebb benyomást tenni, ha az illető meg tud nevettetni :)

2016. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én néha nézek huzamosabb ideig embereket (nőket is) nyilvános helyen attól függetlenül, hogy van barátom. Leginkább azért, mert érdekel, hogy milyen könyvet olvas, vagy mi van a kitűzőjén, stb..., tehát azért, mert felkelti valami a figyelmemet, de nem feltétlenül a külsejével kapcsolatban.

Én nem tartom rossz ötletnek az utcán való ismerkedést, sőt értékelem a bátorságot, amit ez igényel.

Szóval hajrá, ne add fel!

2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi baráti körünkben még szingli pasik nincsenek. Pedig van egy-két barátnőm amit ùgy összehoznék valakivel.
2016. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!