Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvi kérdést csinálnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvi kérdést csinálnak a hölgyek az ismerkedés első lépéséből?

Figyelt kérdés

Online is szoktam ismerkedni, és sokszor jövök rá, hogy a nők egy része várja hogy a férfi írjon, holott ő is ugyan úgy szimpatizál... a magánéletben kezdeményező típus vagyok (hisz külső jelei vannak a szimpátiának), de online....hölgyeim féltek ránk írni ? Pedig mi (én) nyitott vagyok rá!


26F



2015. dec. 15. 08:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Aki nagyon bejön, arra gondolkodás nélkül ráírok.
2015. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na jó, de figyi... online nem mindig látsz képet az emberről, vegyünk alapul egy ilyen oldalt mint ez, vagy egy olyan oldalt ahol tulajdonságokat látsz leírva és képet még nem.


Akkor is? :)

2015. dec. 15. 08:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor írok rá valakire ha van fotója ( nekem is van).
2015. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3: Itt sehol.

Képzeld ez egy beszélgetős fórum. Ahol akarva akaratlanul az ember leír dolgokat , elképzeléseket. MIért csak tulajdonságokban gondolkozunk?


Valaki pl leírja milyen elveket követ, hány éves, hol lakik, hogy néz ki, és kommentel valamit ami ha jobban elolvasod még lehet az is hogy egy húron pendültük.


NEm csak arra gondoltam hogy 175 magas, barna haj, kék szem.... :)

2015. dec. 15. 09:05
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

5#

Én valaki kommentje alapján nem írok rá senkire, mert az kevés, hogy felkeltse az érdeklődésem.

Társkereső/ismerkedős oldalon szoktam kezdeményezni,

2015. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm hogy megosztottad velem!
2015. dec. 15. 09:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, akkor írok neki.

Itt ilyen nem fordul elő, hisz semmit nem tudok meg a másikról egy hozzászólásából...

Tàrskeresőn ismerkedem ahol valóban látok róla infókat, tulajdonságokat és tudom, hogy ő is ismerkedési céllal van ott.

2015. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
5. Nem nagyon vagy képbe, olvasd el újra, hogy mire találták ki ezt az oldalt. Mellesleg előtte te írtál tulajdonsàgokról utàna meg a hozzászóló a "hülye"?
2015. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kérdések feltevésére találták ki. A fórum jellegének köszönhetően viszont kialakulnak beszélgetések. Most is ez történik. Megkérlek hogy ne degradálj, hisz nem ez a kérdés lényege :)
2015. dec. 15. 09:25
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

"Valaki pl leírja..... hogy néz ki"

" NEm csak arra gondoltam hogy 175 magas, barna haj, kék szem.... :)"

Ezt én se igazán értem. Zavarosan írsz.

2015. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!