Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? System...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? System Error.

Figyelt kérdés

Miért szorultak ki az értékek?

Miért csak a népszerűség nyerő manapság?


A legtöbb nő sír, hogy nem talál normális, szerető társat maga mellé.

Nekik üzenném, hogy (sajnos) rengetegen vagyunk...

...csak nem vagytok hajlandóak észrevenni, mert nem vagyunk a társaság középpontjában, s nem vagyunk hajlandóak lealacsonyodni arra a szintre, hogy produkáljuk magunkat...


Jó pár olyan embert ismerek (bele értve magamat is),

akik tisztességesen dolgoznak, sportolnak, nem isznak, s család centrikusak, és csak arra várnak, hogy valakit szerethessenek...


Most jöhet az, hogy miért nem kezdeményezünk mi?!

...na igen, mert azt a kis maradék önbizalmunkat is elvettétek azzal, hogy levegőnek néztek, vagy ha mégis szóba keveredünk, akkor kedvességünket gyengeségnek/"papucsságnak" tituláljátok...


Egy személyes sztori:

Interneten megismertem egy nőt, mindennap beszéltünk.

Majd eljött a találkozás egyszer-kétszer...

(Még szebb volt, mint a fényképeken, kedvessége pedig határtalan...szóval minden elvárásomat felül múlta)

Az utolsó találkozás után egyre távolságtartóbb lett, már nem is írt, s idővel már nem is válaszolt...

Majd az idő teltével egyszer "elcsíptem", s megkérdeztem, hogy mi volt a probléma?!

A válasz pedig az volt, hogy túl gyenge vagyok...

Túl gyenge??? :O

Igen...már most teljesen oda vagy értem, s ebből tudom, hogy ha kellenél csak egy szavamba kerülne, s jönnél...

Oké, köszönöm...


Akkor miről van szó? Nézitek valamibe az értékeket?

Mivel jobb az, ha minden hétvégén hullára isszuk magunkat, minthogy kirándulni menjünk?

Vagy edzés helyett az utcán lógjunk?

Esetleg érzésünk kimutatása helyett, úgy beszéljünk veletek, mint a kutyákkal?


(Mielőtt jönnének az okosok...nem vagyok lúzer.

Van jó munkám, jól nézek ki, több mint 10 éve sportolok, így a külsőm is rendben van, nem vagyok még hülye gyerek sem...egyszerűen az a hibám, hogy visszahúzódó vagyok)


Köszönöm, hogy elolvastad! 27/F



2016. jan. 5. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
mert elkorcsosodtak az igények mindenkinek a legjobb kell férfiaknak nőknek is
2016. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy jobban kellett volna nyomulnod rá?
2016. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

És te miért általánosítasz?


"A legtöbb nő sír, hogy nem talál normális, szerető társat maga mellé." A legtöbb férfi is sír ezen az oldalon, pont ugyanezért.


Csak ha néhány ilyen nőbe botlotok, akkor egyből "minden nő ilyen". Persze ha egy nő szerez rossz tapasztalatokat, és panaszkodik a magánéletéről, akkor már jönnek hogy "túlságosan válogat" "felszínes, pénzéhes p.csa" és a többiek...

2016. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Többnyire mindenkinek az kell akit nem kaphat meg.

A lány meg valószínűleg felszínes is volt emellett,ha valóban igaz amit magadról állítasz :)


Ne add fel,majd beléd botlik az a valaki aki kell neked és neki is te!

2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Ez az, amiről hosszú hónapok óta pofázok itt. Ha a számtalan tényező közül egyetlenegyben is eltérsz attól az ideáltól, amit a nők igen nagy része támaszt velünk szemben, akkor már hajítanak is a selejtbe. Tökmindegy, hogy az egyetlen "gyengeséged" mellett gyakorlatilag 99%-ban megfelelnél nekik, ők akkor is selejtként tekintenek rád és mehetsz a levesbe. És az összes létező, standardként állított emberi tulajdonságokkal így vannak. Viszont roppant mód bosszantó, amikor egy olyan prosztó, sеggfej, egoista gyökérrel jönnek össze, aki 10%-ban sem felel meg a listájukon szereplő elvárásoknak. (Az a 10% egyébként a pénzt, az egzisztenciát, a jó- és nagyképűséget, népszerűséget stb. tartalmazza.)
2016. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

A nők sírnak, hogy nincs normális pali.

A pasik sírnak, hogy nincs normális nő.

Mindenki csak nyavalyogni tud.

Nem csoda, ha senki nem kell senkinek.

Ki a fene akar összejönni ilyen óvodás gyerek szintjén lévő emberekkel, most őszintén?


Érdekes, hogy az ismerősi körömben azok, akik soha nem sírtak, amikor egyedül voltak, most már mind hosszú ideje stabil, boldog párkapcsolatban él. A sírósok meg maradtak ugyanolyanok és ma is egyedül vannak, vagy olyan kapcsolatban, ahol csak panaszkodnak a másikra...


Üzenem az összes sírós embernek, legyen akár nő vagy férfi, hogy először magadban keresd a hibát! Mert valószínű ott van gond!


30/N

2016. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Hiba megkérdezni, hogy mi volt a probléma, pláne, ha nem bírod elviselni a választ. Ő nem azt érezte, amit te, ennyi. Lépj tovább, nyiss más nők felé.
2016. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellett lepontozni??
2016. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, a legtöbb nő...légyszíves, kinek nem inge... s tőlük elnézést kérek!

Amelyik nő pedig panaszkodik az életéről, nem szoktam leszólni, mert biztosan meg van rá az oka...ahogy sokunknak...

______________________________________________________-


A nyomulásról az a véleményem, hogy ráerőszakolni valakire magamat (?!) ....az nem én vagyok

2016. jan. 5. 20:56
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezővel és az 5-össel maximálisan egyet kell értsek,mindent leírtak.Ez a mai magyar valóság sajnos... :/

24/F

2016. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!