Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? System...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? System Error.

Figyelt kérdés

Miért szorultak ki az értékek?

Miért csak a népszerűség nyerő manapság?


A legtöbb nő sír, hogy nem talál normális, szerető társat maga mellé.

Nekik üzenném, hogy (sajnos) rengetegen vagyunk...

...csak nem vagytok hajlandóak észrevenni, mert nem vagyunk a társaság középpontjában, s nem vagyunk hajlandóak lealacsonyodni arra a szintre, hogy produkáljuk magunkat...


Jó pár olyan embert ismerek (bele értve magamat is),

akik tisztességesen dolgoznak, sportolnak, nem isznak, s család centrikusak, és csak arra várnak, hogy valakit szerethessenek...


Most jöhet az, hogy miért nem kezdeményezünk mi?!

...na igen, mert azt a kis maradék önbizalmunkat is elvettétek azzal, hogy levegőnek néztek, vagy ha mégis szóba keveredünk, akkor kedvességünket gyengeségnek/"papucsságnak" tituláljátok...


Egy személyes sztori:

Interneten megismertem egy nőt, mindennap beszéltünk.

Majd eljött a találkozás egyszer-kétszer...

(Még szebb volt, mint a fényképeken, kedvessége pedig határtalan...szóval minden elvárásomat felül múlta)

Az utolsó találkozás után egyre távolságtartóbb lett, már nem is írt, s idővel már nem is válaszolt...

Majd az idő teltével egyszer "elcsíptem", s megkérdeztem, hogy mi volt a probléma?!

A válasz pedig az volt, hogy túl gyenge vagyok...

Túl gyenge??? :O

Igen...már most teljesen oda vagy értem, s ebből tudom, hogy ha kellenél csak egy szavamba kerülne, s jönnél...

Oké, köszönöm...


Akkor miről van szó? Nézitek valamibe az értékeket?

Mivel jobb az, ha minden hétvégén hullára isszuk magunkat, minthogy kirándulni menjünk?

Vagy edzés helyett az utcán lógjunk?

Esetleg érzésünk kimutatása helyett, úgy beszéljünk veletek, mint a kutyákkal?


(Mielőtt jönnének az okosok...nem vagyok lúzer.

Van jó munkám, jól nézek ki, több mint 10 éve sportolok, így a külsőm is rendben van, nem vagyok még hülye gyerek sem...egyszerűen az a hibám, hogy visszahúzódó vagyok)


Köszönöm, hogy elolvastad! 27/F



2016. jan. 5. 20:32
1 2 3
 21/22 akori ***** válasza:
100%

Szia.

Van akinek első második neki futásra sikerül és megtalálja azt az embert, aki mellett önmaga lehet, akivel közös jövőt építhet. Van akinek viszont egy hosszabb folyamat. Az emberek többsége pedig az utóbbi utat járja be. Csalódnak, lesznek rövidebb komolyabb kapcsolataik, megtanulják mit csináltak rosszul mit kell máshogy kezelniük. ( Ezt szerintem ne felejtsd el! )


Rendes embereknek ( anélkül, hogy definiálnák a szó jelentését ) az egyik legnehezebb dolog az életben, hogy rájöjjenek, hogy különbözünk. Nem minden embernek érték az egyenesség, kedvesség, családcentrikusság, a biztonság. Értékítélet nélkül el kell fogadni, hogy ez a helyzet. Ha az ember ezt elfogadja akkor sok helyzetet könnyebben feltud dolgozni.


Keresned kell azokat az embereket akik hozzád hasonlóan gondolkoznak. Eddig lehet azért nem találtad meg mert nem jó helyen keresgéltél vagy nem megfelelően kerestél. Tudom, hogy visszahúzódó vagy, de a legjobb dolog amit tanácsolhatok, hogy beszélgess minél több nővel, hogy minél jobban megismerd a nemet. Akár társkeresőn, akár élőben. Nem szükséges, hogy vonzódj a másikhoz. Megfogod találni azt a Nőt akire vágysz.


N

2016. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Akori


Köszönöm!

2016. jan. 6. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!