Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves, megértő, tisztelettudó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, megértő, tisztelettudó, érdeklődő magatartással hosszútávú sikereim nem voltak a csajozás terén. Változhat ez, ha mostantól lekezelő, flegma, bunkó leszek a csajokkal, és megalázom őket?

Figyelt kérdés
Akárhogy is nézem, ezek a pasik sokkal sikeresebbek. A külsőmmel pedig elégedett vagyok. Sokan dicsérnek, és azért egy-egy szexkapcsolat becsúszik, de én már egy komoly kapcsolatot szeretnék.
2016. jan. 7. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem mert úgyis érzik majd rajtad, hogy csak megjátszod magad.
2016. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
túl jó vagy.
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ezek a nyerő tulajdonságok a csajozásban. A normális csajoknak is ez kell.
2016. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2: én is így érzem magam, de egyszerűen nem értem, miért nem tekintenek az ilyen pasikra potenciális partnerként. Volt akitől ezért kaptam elutasítást, mert "túl rendes" vagyok. Legalábbis ezt mondta.
2016. jan. 7. 19:36
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne változz meg, inkább várd ki türelemmel, hogy egy olyan lánnyal kerülj össze, aki az igazi férfiakat keresi, és értékeli, amilyen vagy!
2016. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#3 Igen, álomföldén meg a rendszerálvtás előtt valóban.


Manapság sajnos inkább rossz ez mint jó. Ha megjátszod, akkor sem mész vele semmire, ahogy Attis is mondta, kiszúrják hogy színészkdsz + nem zsigerből jön a tahóság!

2016. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

És örüljön, ha akkor még nem a protézisragasztó az amit ajándékba kell vigyen az első évfordulóra...

2016. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

#5 vagyok


Igenis vannak olyan lányok, akik pont ilyen pasit keresnek, többek közt én is. Csak a pasiknak nem a normális csajok kellenek, hanem azok, akik az ilyen k.csög pasikra hajtanak, úgyhogy még a normális srácok is gyökerek lesznek, csak hogy gerincre vághassanak valakit.

2016. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8-as: nem az olyanok kellenek. Több rendes, visszafogott, okos lánnyal is ismerkedtem (nekem ezek az eseteim), de ők sem voltak rám vevők. Sőt, életem egyik nagy szerelme, aki egy szerény, kedves, csöndes, jó tanuló lány, egy füves, balhézós nagyképű gyerekkel járt.
2016. jan. 7. 19:52
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyan üresfejű nőknél akarsz kezdeményezni, akiknek ez jön be, akkor lehet sikered, a többiek még inkább le fognak koptatni. Kérdés, hogy te milyen nőt szeretnél társnak, és tudsz-e az lenni, aki egy olyan nőnek kell?
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!