Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves, megértő, tisztelettudó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, megértő, tisztelettudó, érdeklődő magatartással hosszútávú sikereim nem voltak a csajozás terén. Változhat ez, ha mostantól lekezelő, flegma, bunkó leszek a csajokkal, és megalázom őket?

Figyelt kérdés
Akárhogy is nézem, ezek a pasik sokkal sikeresebbek. A külsőmmel pedig elégedett vagyok. Sokan dicsérnek, és azért egy-egy szexkapcsolat becsúszik, de én már egy komoly kapcsolatot szeretnék.
2016. jan. 7. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ismét #5


Ezt most elsősorban nem rád értettem, hanem a nekem írt válaszra reagáltam! Kivételek mindig vannak, de azért nézzük már meg, milyen az átlag manapság....

2016. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Láttam olyan nőt, aki kifordult a jólneveltségéből. Tudod, mi volt a baj? Túl nagy szigor vette körül, és így jött le, hogy ki akart belőle törni, átesett a ló túloldalára. Ez is lehet az oka annak, ha valaki érthetetlenül a tahók társaságát keresi. Nem látunk bele mindenkinek a privát életébe, a látszat meg sokszor nem a valóság.

Persze másképp is ki lehet törni, csak minden eset egyedi, és minden ember egyedi, és másban látja a számára megfelelő utat.

2016. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Sztm az ha egy pasi bunkó általában az emberek töbségével,nem azt jelenti h a párjával,szeretteivel is az!!!
2016. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül jelenti azt, de én azt sem szeretem, ha valaki úgy általában tahón viselkedik az emberekkel, és csak a szeretteivel nem. Ráadásul, ha a kapcsolat nem jól sül el, bármi okból, a párjával is megváltozik a stílusa.

Ma hazafelé a buszon, amin szoktam utazni, egy másik utas épp telefonált valakivel, és morgott az útlezárások miatt. Ha azt mondom, hogy minden második szava káromkodás volt, akkor keveset mondtam... Nem volt szimpatikus, függetlenül attól, miért morgott.

2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Legalább neked becsúszott néha szex, nekem még az sem, én is jellemre olyan vagyok mint te, és tudok vicces is lenni, de sajnos tartanak tőlem.
2016. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A "kedves, megértő, tisztelettudó, érdeklődő" mind nagyon jó tulajdonság! Csak ezek szerintem olyan dolgok, amiket hosszú távon értékel az ember. Aki hosszú távra gondolkodik, az megbecsüli. Aki nem, az nem. Nekem mondjuk van egy ilyen megmagyarázhatatlan faktorom, amit nagyon sokan meg akarnak magyarázni, mégpedig a vonzódás... az vagy van, vagy nincs (bár ez ugye sok dologtól függ a tudósvilág szerint :D). Gondolom a kérdésed inkább erre irányul. :D Nekem nagyon fontos a humor, azzal már nagyon sokat lehet lendíteni ha vicces valaki, és az is fontos hogy értse az én vicceimet is :) Persze a beszélgetésből meg kiderül, hogy mennyire okos (mert azért az fontos, valljuk be :D ). A lekezelő, flegma, bunkó nem tudom, kinek jön be. Nekem nagyon nem, sőt... Egyenesen taszít. Bár a "bunkó", nem tudom, nálad mit jelent. Én elég nagyszájú vagyok, és emiatt szoktak bunkónak is nevezni. Ha valaki szeret a középpontban lenni, és emiatt néha-néha szurkálódik, cikiz, az szerintem nem baj. De idegenekkel mondjuk nem, csak ismerősökkel érdemes. :D Bár nem tudom a korodat, nyilván az sokat segítene. Úgyhogy lehet, hogy változna. Csak azok a csajok, akiket így szednél fel, nem érnének túl sokat. De egy próbát megérhet :D

2016. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az a furcsa, hogy az élet nem fekete és fehér, nem bunkó srác-bunkó lány és rendes srác-rendes lány a következetes párosítás, hanem akkor van pofára esés, amikor látszólag rendes lány a rendes srác helyett a bunkó srácra bukik, és csodálkozik, hogy rosszul alakulnak a kapcsolatai, a rendes srác meg már szívesen lenne inkább bunkó srác, mert mégis arra a rendes lányra vágyik.


Ismerős, ne Te változz meg!

2016. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg,maradj olyan amilyen vagy!

előbb utóbb találsz olyan lányt,srácnak lenni könnyebb!

Sok sikert!

2016. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csináld, amit jónak látsz, ne számodra vadidegenektől kérdezgesd, hogy mit tegyél.
2016. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!