Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elgondolkodom, hogy a leendőbeli barátnőmnek a legjobb barátomnak is kellene lennie egyben, és ezt nehezen tudom elképzelni, akkor lehet hogy meleg lennék? 21/F

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, persze! :D
2016. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a faxverést,mert teljesen elbutulsz, és keress egy barátosnét.
2016. jan. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy az! :)
2016. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy. Természetes, hogy nehezen tudod elképzelni, de ettől még lehetséges. Mi is így vagyunk a barátommal, minden hülyeséget megbeszélünk, még amit más szerint nem is kéne, meg viccelődünk egymással, úgy, mint haverok. Szóval szokott velem úgy viselkedni, hogy abszolút nem törődik vele, hogy én amúgy lány vagyok. :D Más megsértődne, de én ezt nem bánom, mert amellett szokott romantikus lenni. Úgy pont egyensúlyban van a kettő.
2016. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!