Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de nem tudom eldönteni. Meleg kérdés? 16/F

Figyelt kérdés
A legjobb barátom nagyon adonisz a lányok körében, viszont meleg szemmel, számomra egyáltalán nem helyes, csak átlagos. Eddig csak testileg vonzott, mivel kockahasa van, viszont csak legjobb barátomként tekintettem rá. Valamelyik nap viszont buszozás közben mikor együtt utaztunk, kanyarodott, és mivel álltunk, egy kicsit közelebb hajoltam hozzá, és azt éreztem, hogy mindjárt lesmárolom. Onnantól kezdve vagyok tanácstalan, hogy mit tegyek. Terveztem elmondani majd 12. év végén neki, hogy meleg vagyok, de erre az egyetlen támaszom, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk, az volt, hogy TÉNYLEG nem érzek iránta többet. Viszont ez a támasz most megingott, és félek hogy ez hova fog elfajulni. Ő életem első legjobb barája, és bár csak szeptember óta ismerem, tudom, hogy nem akarom elveszíteni. Meleg ismerősöm szerint nem merem magamnak bevallani, hogy többet is érzek iránta, de életemben nem féltem magamnak bármit is bevallani. Vélemények?

2015. márc. 18. 22:15
1 2
 1/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
54%
Pszichologus
2015. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Márk te vagy az? Éreztem hogy le akartál smárolni mikor a busz kanyarodott :oo
2015. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha szerelmes lennél, egyértelműen tudnád, és nem lennének kétségeid, és rengeteget járna a fejedben, hogy milyen jó lenne vele járni.
2015. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Anyadat.

#2 Nem Marknak hivnak, de ha tenyleg tortent veletek ilyen, akkor az eleg nagy veletlen. :D

#3 A jarason nem gondolkoztam meg, de ha osszejohetne, akkor sem akarnam elrontani a baratsagot.

2015. márc. 20. 06:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel magadnak kérdéseket magatokkal kapcsolatban:

- Mi az, amit szeretsz benne?

- Mit tennél meg érte?

- Mennyire lennél boldog, ha együtt járnátok?

- Érdekelne-e, ha kiderül a családodban és a baráti körödben, hogy együtt vagytok?

- stb.

Ha őszintén válaszolsz a kérdésekre, rá fogsz jönni, hogy szerelmes vagy-e vagy sem.

2015. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

- a szemelyiseget szeretem benne, de azt mar regota, meg mielott elkezdodott volna ez a baszakodas

- barmit, de vegulis a legjobb baratjaert ki ne tenne meg akarmit? ezzel megint regota igy vagyok

- nem tudom mennyire lennek boldog, de nekem tobbet er ez a baratsag minthogy kapcsolattal elb sszuk

- nem tudja most se senki, hogy meleg vagyok es ezutan se tudna

2015. márc. 20. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő nem meleg. Várj egy kicsit, ne légy meggondolatlan. Ahogy írod is, a barátság többet ér, mint egy visszautasítás miatti veszteség. Bízd az időre a dolgot.
2015. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Véleményem szerint,ha tényleg a legjobb barátod,akkor őszinteséggel tartozol neki,és ő is neked.

Mondd el neki,mit érzel,barátok vagytok,meg fogja érteni.Vagy mi van akkor,ha ő is ugyanígy van vele,csak nem meri elmondani neked?És az is lehet,te leszel,ki megtöri a jeget,aztán ő is bátrabban közeledik hozzád.

Ha esetleg nem meleg,akkor pedig tudd be annak,hogy őszinte voltál hozzá.A barátságotok ezért nem fog megromlani.

2015. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsani123 ***** válasza:
100%
Mindig az elso lepes a legnehezebb...eldonteni hogy valaki a baratod, vagy a szerelmed legyen:) azt hogy meleg vagy, elmondhatod nyugodtan.azt hogy nemtudod mit erzel, hanyagold.
2015. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék ilyen helyzetben, valszeg megpróbálnám felhozni a meleg témát úgy általában, h vajon milyen lehet, kipróbálni egy másik fickóval, vagy valami hasonlót, oszt ha nagyon negatívan áll hozzá, nem folytatnám ezt a vonalat.
2015. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!