Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak akik rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak akik rondának tartjátok magatokat, hogy néztek ki?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom elképzelni mi ez az extrém nagy rondaság, amiről beszéltek, amiért egy nő se néz rátok.


Vagy ha akartok, küldhettek privátban képet és kifejtem az ŐSZINTE VÉLEMÉNYEMET. :)


2016. jan. 9. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Azt írta, nem nézek ki rosszul csak nem jövök be neki ezért meg azért... :D

Kedves kérdező, ez gyakorlatilag ugyanazt jelenti csak cukormázzal. ;)

2016. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A te gondod, ha így látod.
2016. jan. 9. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mondani, hogy egy nő sem néz rám. Csak annyi, hogy ha én nem kezdeményezek, akkor semmi sem történik, mert hiába jövök be neki, annyira sem képes, hogy rendesen kimutassa.
2016. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem láttál volna még ronda embert. A neten is van rengeteg, nézz szét..
2016. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rosszul.


Nem hiszem, hogy lesz olyan bolond aki majd neked képet küld. :D

2016. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sokszor, aki rondának tartja magát az nem is ronda, csak bizonyos emberek elhitették vele azt:

- rossz társaság, ahol a jóképű álomherceget várják, az átlagos arcút pedig lerondázzák, ami milyen jó buli

- társkereső, ahol a nők max 5 jóképű férfival beszélgetnek, így az átlagos arcú rondának fogja gondolni magát, mivel senki nem ír vissza

- utcán/buszon próbál szemezni nőkkel, de a nők észre sem veszik, mondjuk azért, mert éppen agyalnak valamin és nem figyelnek oda

2016. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam annak, csak hosszú a hajam, ami ma nem divat, meg az öltözködésem se "divatos". Így a lányok kb észre se vesznek. De régebben se voltam jobb helyzetben, mikor ég nem voltam ilyen tróger. :D Úgyhogy szarni bele.
2016. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nők terén sosem volt problémám, leginkább én magam érzem csúnyának magam mostanában, néha utcára menni nincs kedvem. Durván sápadt vagyok, vékony és sztem fura, sovány fejem van. :D
2016. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok-sok piros akne teljesen az arcon, de főleg az oldalán és a nyakrészen :D Ez azért elég ok, nem?


De még ennek ellenére sem vagyok a nyivákolóbrigád tagja.

2016. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Világos bőr, kopaszodó krumplifej (szerencsére kopaszra nyírva nem feltűnő annyira), pókerarc, idétlen, formálhatatla arcszőrzet stb. Banyek, rákeresel Google-ben: ugly man face, vagy valami hasonló szókombináció. Képet nem küldök csak azért, hogy azt írd, "tényleg ronda vagy".
2016. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!