Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti, akik nagyon csúnyának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Ti, akik nagyon csúnyának és ocsmánynak tartjátok magatokat, kb így néztek ki?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok egyaránt vannak, akik állandóan a külsejükkel vannak elfoglalva, és azt hozzák fel kifogásnak, hogy azért nincs párjuk. (különösen némely pacák hisztizik ezen, ami szánalmas, mert még a nőknél valahol érthető, hogy ki vannak a külsejük miatt, de a pacákoknál... no comment.) Szerintem ez kifogás, mert ha valaki minimum átlagos külsővel rendelkezik egészen biztos, hogy talál magának valakit, ha van hozzá megfelelő stílusa.


Hogy legyen némi viszonyítási alap, mutatnék egy képet. Inkább úgy döntöttem, hogy kifejezetten valódi csúnya embereket nem linkelnék ide be, így is elég bajuk lehet, ezért más megoldást választottam. Ez bőven megteszi:


[link]


Ki az, aki így néz ki!? Ha igen, akkor jogos az önkritika, ilyen csúnya emberrel soha az életben nem fog összejönni senki, de még munkát sem hiszem, hogy kap, mert félnek tőle az emberek.


2015. nov. 11. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Ó, hát komolyan, ő egy adonisz hozzám képest! Én sokkalta ocsmányabb vagyok, ráadásul nagyon alacsony is.
2015. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Pont ilyen a ballagási képem.
2015. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Most komolyan mondjátok, vagy csak hülyéskedtek!?


Komoly válaszokat kérek.

2015. nov. 11. 19:35
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok, és nem hülyéskedem, tényleg kritikán alul ronda vagyok. Eddig egy lány sem cáfolta, pedig sokat próbálkoztam. Az, hogy Quasimodo hozzám képest egy Adonisz konkrétan el is hangzott egy lány szájából!
2015. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem senki nem olyan idióta, hogy ide feltöltsön egy képet, hogy aztán felismerjék.
2015. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én elsősorban belülről tartom magam csúnyának, amellett pedig kívülről sem vagyok vonzó egyáltalán.
2015. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ballagási képem nekem is félelmetes,nem is adtam senkinek anno.:D
2015. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

Én egyáltalán nem vagyok annyira csúnya,sőt csúnyának se mondanám magam,de akkor sem kaptam esélyt soha egy nőtől sem,még egy randira,beszélgetésre sem...

24/F

2015. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mintha csak a személyimet látnám.
2015. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem konkrétan torz, még nem jelenti, hogy vonzó is. Persze a nem vonzó emberek is találhatnak párt, csak jobbára más nem vonzó emberek személyében, ezzel pedig nem mindenki elégedett.
2015. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!