Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig tartott a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a leghosszabb idoszak az eletetekben szex nelkul?

Figyelt kérdés
Meg mondom oszinten nekem mar 3 eve nem volt benne reszem es nem hianyzik olyan ertelemben persze jo lenne meg kivannam, de emiatt pl qrvazni nem fogok erlmenni. Persze alkalmak lettek volna egyejszakasokra, a multkor a blahan szolitott le egy lany a sztori lenyege, hogy mar kavezaskor a kov.o alkalmat emlitette, majd h nincs hol aludnia mert az utolso busza elment... Es o nagyon halas tipus... Gloria volt a neve meg hasonloi, mondtam nrm koszi. Persze mar a buszon mas sraccal beszelgetett. Szal ilyen labdak lehetnenek, de ez nem vonz, marcsak a betegsegek miatt sem. A munkambol adodfoan meg nemsok emberrel talalkozom. 30F

2016. jan. 10. 08:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
29 éve tart.
2016. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Amióta szexelek max 3 hónap kimaradás volt. Nehezen viseltem. 25/N
2016. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Amióta élek nemi életet nem volt kihagyás,bár 24 évesen kezdtem csak.előtte màr nehezen bírtam
2016. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9-10 hónap
2016. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

2 éve nincs senkim, és azóta nem is volt részem semmiben. Nem kedvelem az egy éjszakás történeteket, valahogy nem az én stílusom. De valahogy nem is hiányzik a szex, van elég cél az életemben, amit el akarok érni, így több időm és pénzem marad ezekre. Persze egy társat el tudnék képzelni magam mellé, de talán majd nyáron. :)

A munkám nekem is olyan, hogy max 2 nő dolgozik a cégnél, akikkel nem lehet ismerkedni, mert családosak. A meló végén pedig már semmire nincs időm szinte, ezáltal nem sok emberrel találkozom a munkahelyen kívül.


29F

2016. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23 év.
2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha egy nap szexelek 3x, akkor előfordul hogy órákig rá sem gondolok utána!

60 évesen a napi kettő még most is bejön! De sajnos nem mindig jön össze más okoból!

2016. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2 éve 26f
2016. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mióta szexelek, 3 hónap volt a leghosszabb idő, de akkor is párkapcsolatban voltam. 31/nő
2016. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

8 hónap volt a leghosszabb eddig

21L

2016. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!