Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodtatok-e már azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok-e már azon, hogy mi lenne ha tele ragasztanátok a várost társkereső hirdetésekkel? (végső elkeseredésben)

Figyelt kérdés
28f
2016. jan. 11. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem venne komolyan senki...
2016. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Meg lennél bélyegezve mindenki előtt, aki látja a hirdetést. Főleg az ismerőseid nem felejtenék el soha, milyen szerencsétlenül, elkeseredetten próbálsz párt találni. De az szinte biztos, hogy néhányan a "célközönségedből" ráharapnának. Mérlegelhetsz, hogy megéri-e.

Én még nem érzem ennyire elveszettnek magam, én nem tenném.

2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És miért nem találsz párt? Mi a probléma? Mióta vagy egyedül?
2016. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez valamiért még soha nem jutott eszembe. Nem értem, miért nem.
2016. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hú de furcsa kérdés, nem, az egyedül létnek is vannak elönyei, pl magadra koncentrálsz, munka, tanulás, esetleg külsö javítása
2016. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem onnantól sokan zaklatnának. Mármint nem a célközönség, hanem visszaélnének a telefonszámoddal/adataiddal.
2016. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Soha nem is volt. Egyszer jot össze egy csók de állítólag csak megsajnált ....


A legjobban az zavar, hogy még csak egy egyszerű üdítőzésért is rengeteget kell várjak. Fél egész vagy akár másfél évet. Ismeretségi körömben már nemigen vannak szabadon, ha vannak akkor a 20-25-asok szerint én már idős vagyok hozzájuk. A friss ismertségből származóknak meg idegen..., persze később már lesz valakijük, szinte törvényszerűen.

2016. jan. 11. 19:20
 8/12 opened paradise ***** válasza:
Én a pólón gondolkodtam. Valami defektes szöveggel,nem komolyan.
2016. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én se voltam sose don juan de többnyire volt csajom ha akartam. vannak szintek, na.

különben a csajozást is lehet tanulni. sok helyen tanítják is. nem erre az agresszív módszerre gondolok. azért van sok módszer hogy lehessen válogatni.

Körülnéznék yucsubon. mondjuk ott nem árt az angol nyelvtudás, de ha picit beszélsz akkor tied a világ

2016. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőttig én is ilyen nyápic voltam, aztán bringázás közben elment mellettem egy csaj én meg gondoltam utolérem és leszólítom, azóta összeházasodtunk... nem fog a sült galamb a szádba repülni, ha nem teszel érte semmit.
2016. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!