Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan nőknél próbálkozok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan nőknél próbálkozok, ahol már ketyeg az óra (és gyereket is akar) ott már nagyobb biztonságban lehetek átlagban?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalódtam, állandóan engem hagytak el, mert élni akartak, meg jött új szerelem stb, sose velem volt a hiba, ezt szakításnál ezek a lányok be is ismerték! Sose küzdtek a kapcsolatért csak én küzdtem, nekik könnyebb volt továbbállni és más fiúhoz menni.

Ha csak 30 feletti gyermektelen nőknél próbálkozok, akiknél már ketyeg az óra és elmondásuk szerint gyereket is akarnának, azok a nők mellet nagyobb biztonságban lehetek, mert ezek a nők már gyereket és családi biztonságot szeretnének.

Nyilván van kivétel itt most esélyt mondok, hogy nagyobb eséllyel...


2016. jan. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a történettel vigyázni kell mert aki mindenáron gyereket akar annak már olyan a felfogása hogy tökmindegy hogy kitől csak legyen.


Aztán te mint apuka le leszel szarva megint mert a gyerek körül forog a világ.

És ha nem tetszik akkor mehetsz világgá és nem csak plusz 1 szakítással leszel gazdagabb hanem mínusz 70 ezer gyerektartással havonta.

2016. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem veled volt a hiba? Na ne....mindegy, mit mondtak szakításnál, hogy könnyebbé tegyék, de ha egyik nő sem maradt meg melletted, valami hiba mégiscsak van benned.
2016. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha alandoan teged hagytak el mert elni akartak meg, akkor elgondolkoznek a helyedban azon hogy miert van ez, te mivel jarultal ehez hozza. (nem azert mert a te hibad lenne, de megis csak te vagy a kozos nevezo)
2016. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1., neked fogalmad nincs erről a témáról. egy 30 feletti nő, ha gyereket is akar, egyáltalán nem mindegy, h kitől. Különben nagy forgalom lenne a spermabankokban. De nincs, sőt,olvastam, h pl. vörös hajú emberektől nem is vesznek át spermát, mert az nem kelendő. Szóval Ennyire mindegy,h kitől lesz a 30-as nőnek gyereke:D
2016. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es pontosan nekem van fogalmam erről a dologról


Mivel nekem szinte minden csajom gyereket akart tőlem teljesen mindegy hogy 30 alatt volt vagy felette.

És legfőképpen azok akartak gyereket akikkel a legkevésbé volt harmonikus a kapcsolat.

Ennyire érdekli őket hogy későbbiekben mi lesz.


És kiváncsi lennék hogyha a boltban elfogy a tej akkor megállsz-e az út szélén és leszopod-e a tehén tőgyét, mert kb. ennyi köze van a témához a spermabankodnak.


És arra is kiváncsi lennék hogy neked milyen tapasztalataid vannak mert látom az üres pofázás az nagyon megy.

2016. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"állandóan engem hagytak el, mert élni akartak, meg jött új szerelem stb, sose velem volt a hiba, ezt szakításnál ezek a lányok be is ismerték"


Mint nő, elárulom neked, ez a szöveg azt jelenti, hogy soha nem csinálsz semmit, rettenetesen unalmas a társaságod és olyan férfit akarok, aki több annál, hogy otthon ülünk és nézzük a falat. Olyat, aki mellett nőnek érezhetem magamat, aki udvarol, aki levesz a lábamról, aki elvisz szép helyekre, amire büszke lehetek, ha belépünk egy szórakozóhelyre stb stb...

2016. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!