Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott hazudni a párod, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott hazudni a párod, akár kisebb, akár nagyobb dolgokban? Miben? Hogy kezeled ezt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság mindig annak árt leginkább, aki kimondja, mert a hazugsághoz kell igazítani az életét, hogy ne bukjon le. Ez idővel felörli az összes erejét, energiáját, és végül vagy belebolondul, vagy lebuktatja magát. Aki hazudik, én nem szoktam vele foglalkozni (természetesen jó, ha tisztában vagy vele, hogy mikor hazudik valaki, mert ha nem tudod, akkor naívan átvághatnak!), és idővel majd magát szégyeníti meg az illető. Akkor meg majd azt mondom: Bocsi, de ezt elkv'rtad... hello! (ha "szeret", akkor ne hazudozzon, ha nem szeret, akkor meg mit keres az életemben?)
2013. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szeretem mindennél jobban, elmondtam mindent ami igaz, őszinte voltam totálisan

erre azt hiszi hogy; van valami amirol hallgatok

Isten tudja hogy a Szerelmem, a kérdező mindent tud


mivel mindent tud ezért megkönnyebbült vagyok

2013. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kevés dolgot várok el egy kapcsolatban, de az őszinteség az egyik. Ha rájövök, hogy hazudik akkor részemről ott vége. Sok minden megengedhető, de csak amíg van bizalom.
2013. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szokott. Nekem is, másoknak is. Főleg felnagyítja a dolgokat, kiszínezi a történeteket. De előfordul, hogy eltitkol valamit, vagy letagad ezt-azt. Mindig észreveszem, de soha nem szólok egy szót sem. Általában egy lépéssel előtte járok, és magamban mosolygok, ha hazugságon érem. Gyűjtöm és gyűjtöm, aztán Rázúdítom, ha eljön a megfelelő idő. Pl. ha én hibázok valamiben, és vita generálódna, akkor előveszem a hazugságait, és biztos vagyok benne, hogy nem is mer tovább veszekedni. 22/L
2013. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2!

Szerintem a hazugságok hamar érezhetőek (nem tudjuk pontosan, hogy mit, hogyan, de az, hogy nem stimmel valami, azt hamar le lehet vágni...)

Amiről meg nem tudjuk, hogy hazugság, azt naívan elfogadjuk, hogy "nem hazugság", aztán később csap vissza az ostor.

Amikor meg bizalmatlankodik a másik fél, akkor ott valami baj van, mert bizalom nélkül milyen kapcsolat a "szerelem"? (béke)

2013. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hazudtam exemnek (nem nagy dolgokban és nem sokat) szakítás lett a vége, nem tudok jól hazudni amúgy sem, lebuktatott, aztán a második "hazugság" leleplezésnél valami megváltozott, elkezdett nem bízni bennem.


Mindig úgy kérdezett rá/vissza minden dologra mintha mindent hazugságnak gondolna! Én meg ezt nem bírom, mindig zavarban voltam és ezáltal elnevettem magam(akaratomon kívül, pedig nem hazudtam neki). Ő meg egyre jobban nem bízott bennem. Aztán egyszer azt, mondta vége.


Én a lényeget megtanultam egy életre, még ha féltékeny és idióta is vagy akkor se szégyenlősködj az előtt akit szeretsz ne szépíts ! Nem éri meg. Nem kell megfelelni csak szeretni kell. B.

2013. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ivilicious ***** válasza:
nem szokott
2013. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!