Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tévő legyek, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha minden szempontból megfelelek a nőknek, csak épp nem tudok velük bánni?

Figyelt kérdés

Több nőnek is bejöttem már, helyesnek tartanak, jóképűnek. Nem vagyok egy elveszett ember, vannak céljaim, terveim, biztos anyagi hátterem stb.

Viszont egész egyszerűen nem tudom, hogy kell a nőkkel bánni. A szüleim nagyon konzervatívak, ezért engem egy vaskalapos fiúgimnáziumba írattak be(amit utáltam), amúgy egy budai burokban nőttem fel, kb. 18 éves koromig nem is nagyon volt alkalmam lányokkal ismerkedni. Aztán amikor elkezdődött az egyetem, kinyílt a világ, és hirtelen rengeteg lánnyal találkoztam, és rögtön bele is zúgtam egyikbe, teljesen úgy tűnt, h ő is belém, de aztán kiderült, h félreértettem, ráadásul van barátja, szóval hatalmas pofára esés lett. Aztán következő félévbe belezúgtam egy másik lányba, róla is azt hittem, h bejövök neki, de ugyanúgy kiderült, h egyáltalán nem. Aztán egy harmadik lány meg közbe belém zúgott, de én nem vettem észre, pedig tetszett, de úgy tűnt, h egyáltalán nem érdeklem, csak később tudtam meg, h akart tőlem valamit, amikor már összejött valaki mással. Aztán olyan is volt, h összejöttem egy lánnyal, azt hittem szeret, de pár hónap után kiderült, h csak a pénzem kell neki. Aztán megint összejöttem egy másik lánnyal, de az is csak pár hétig tartott mert csak a volt barátját akarta féltékennyé tenni. Be kellett látnom, h nekem nem megy a csajozás, mert nem is veszem észre, h mikor tetszem valakinek, és mikor nem, el vagyok keseredve, h nekem így sosem fog összejönni egy normális kapcsolat. Már nagyjából egy éve nem is próbálkozom, mert már elegem van a sok csalódásból.



2016. jan. 12. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rágörcsölsz. Nem kell mindenáron barátnőt szerezni, csak éld az életed, légy boldog, tedd, ami jól esik. Ha meg tanácsot kérsz csajozás terén, akkor jól gondold meg, hogy kire hallgatsz, mert sok tahó van, akik nem a legmegfelelőbben arra, hogy a párkapcsolatokról szórják az igét, főleg hogy hogyan kell a nőkkel bánni.
2016. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a példákból, amiket leírtál pont az jön le, hogy csak kihasználtak és 1 esetet kivéve egyáltalán nem jöttél be a nőknek. Az jó, ha vannak céljaid és biztos háttered, ez az amire valószínűleg ráharaptak elsőre, de lehet valami a természetedben, vagy a stílusodban ami nem nyerő. De ne add fel, ne erőltesd a dolgokat és bevonzod majd, aki hozzád való, azt az ember megérzi. Aki igazán érdeklődik irántad, az az álmaidra, céljaidra, hobbidra is kíváncsi lesz, nem csak a külsődre, a pénzedre és a szexre veled. Érdeklődő lesz, néha kitalálja, mit akarsz mondani, ráérez, mire van szükséged.
2016. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ha nem úgy állnál a nőkhöz mint az állatokhoz... Azokkal szokás ugyanis "bánni". Te egyszerűen naív vagy és figyelmetlen. Túl nagyok az elvárásaid. Ha 18 éves korodig burokban éltél, akkor nem lehetsz rögtön tökéletes ebben is. Ezeken a dolgokon mindenki átmegy, csak ők sokkal korábban, mert nem éltek burokban.
2016. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!