Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ausztráliában élő magyarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztráliában élő magyarok olvassák ezt a topikot? Társkeresőn megismerkedtem egy kettős állampolgárságú férfival, aki a telet, legalábbis a nagyja időt itthon tölti. Folyt:

Figyelt kérdés

Találkoztunk személyesen is, de már a fotója alapján gyanús volt a kora, ezért az egyik találkozásnál kértem, hogy megnézhessem a kinti jogsiját.

14 évvel volt több, mint amit mondott. Végülis nem ez a lényeg, mondtam nem lehet egy kapcsolatot ekkora átveréssel kezdeni. kérdésem: azt mondta, nő csak akkor mehet ki, kaphat állampolgárságot, ha feleségül megy valakihez, tehát mindenáron feleséget keres, hogy együtt tudjanak lenni az év minden szakában, mindkét államban. Valóban így van ez? Kizárólag normális válaszokat szeretnék kapni, köszönöm, ha megtisztelsz vele.



2016. jan. 12. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha én is letagadok a koromból pedig elég fiatal vagyok, ilyenkor azt kérem tippeljenek, általában 21-nek néznek. Meg tudom érteni, hogy letagad a korából hisz kétségbeesetten keres valakit maga mellé. Szerintem nem igaz, hogy csak akkor mehet ki tartósan nő, ha férjhez megy. Nekem él kint rokonom már több mint 30-40 éve Ausztráliában, de ilyet soha nem mondott.
2016. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pff az idiótája hogy lehet valaki ennyire barom. Remélem lepattintottad azonnal.

Bárki kijöhet élni, dolgozni ausztriába, nem csak férfiak, sőtt ha teljesíted a feltételeket osztrák állampolgár is lehetsz, nincs nemhez kötve. Hát most lehidaltam milyen kötsögök vannak pff....

2016. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs valamiért ausztriát olvastam ausztrália helyett, de akkor is egy pöccs az ilyen
2016. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor mehet ki. De, ha a férje ott állampolgár akkor egyszrűbben juthat ki a feleség.
2016. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
mi az,magyarorzszagon mar nincs eleg ferfi b-a-zmeg-
2016. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyar a férfi csak van ausztrál állampolgársága is?


14 év nagyon sok, ekkora hazugsággal kezdeni a kapcsolatot szemétség!!!!!!!!!!!! ne csinálj vele semmit, biztos több dolga nem tisztázott, szerintem átverés. Lehet van neki felesége is,de gyereke 100% van pár.



Turistaként bármikor kimehetsz,ha van pénzed retúr jegyet venni és megigényled a turistavízumot,és meg is kapod. Tartósan kint lenni pedig nem lehet,csak akkor ha érvényes munkavállalási vízumod van(ISZONYÚ NEHÉZ MEGKAPNI,ÉS HETEKIG,HÓNAPOKIG TARTHAT AZ ADMINISZTRÁCIÓ), vagy ha tanulói vízumod van. Kisebb tanfolyamok is milliókba kerülnek,nemhogy egy félév egy egyetemen. Ha tanulói akarsz,átlag még 3,6-4millió forint kell 10 hónapra, ezt olvastam az ausztrál bevándorlási honlapon.

2016. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja azt lehagytam, hogy ha házasodni akarsz is bizonyítani kell a bevándorlásiaknak, hogy régóta ismeritek egymást, nemcsak 2x találkoztok egy évben stb, és még csomó minden mást is,de akkor is csak ideiglenes rendes vízumot kapsz,még vagy 4 év mire állandót kapsz(kb mint amerikában!)
2016. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!