Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresztény vallású lány (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény vallású lány (aki nem vallásos), hol tudna megismerkedni egy zsidó vallású fiúval?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha te vagy a csaj akkor nem sok esélyt adok ennek. Tudod a zsidók szeretnek valláson belül házasodni. Ezt ők maguk is elismerik. Esetleg az ilyen család fekete bárányai jelleműekkel lehet esélyed. Hogy hol? Hát... Ez jó kérdés. Nem hiszem, hogy van külön erre oldal :(
2016. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Izraelben.
2016. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Kikeresztelkedett zsido fiuval barhol talalkozol Bp-en :D Amugy korulnezhetsz a zsinagogaban.

Az #1-essel nem ertek egyet, m a nem bigott zsido fiuk eloszeretettel valasztanak nem zsido lanyt maguknak (van tapasztalat :))

Amugy azt is gondold at, h a zsido vallas melyik agaval szimpatizalsz, m tobb van es eleg nagy a kulonbseg.

2016. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Előző a zsidó vallásban nincs keresztség. Te most kevered a zsidó vallású embereket a zsidó származású keresztényekkel? Amúgy se lehet ceremóniaszerűen kikeresztelkedni. Miről beszélsz te?


Ha nem értesz a témához, legalább ne írj hülyeségeket. xd

2016. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

#3


Igen, de őket a többiek eléggé lenézik utána. Mármint a radikális-ortodox réteg. És a sikeres zsidók nagyrésze pontosan ez a réteg.

2016. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es...ne haragudj, de Te baromi ostoba vagy. Neezel mar utana a neten, ha itt okoskodsz: peldanak okaert itt egy tanulmany: [link]

Eppen csak a miskolci egyetem honlapjan van a kikeresztelkedesrol a zsido vallasnal... :D

#5-os: mint irtam, a zsido vallasnak is tobb iranya van. Nem mindenki hord kipat es nem mindenkinek van kis pajesza. Sot, meg az etkezesnel is kulonbozo dolgokat tartanak be. Az ortodox zsidoknal lehet, h problema, de godolom, a kerdezo nem ortodox zsidot keres, m gondolom, nem akar parokat hordani es lyukas lepedon keresztul szexelni :D

2016. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


De akkor a többi sztereotípiát, mint zseniális üzleti fogások, jómód... Ez is az ortodoxok tulajdonsága, ahogy az összetartás is. A többiek eléggé le vannak nézve a szemükben - ez még a Sorstalanságban is benne volt. Főhős gyerek nem tud héberül akkor az ortodoxok kb. semmibe se veszik utána...

2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7-es, a a jomod es az uzleti felfogas sem (sot a szarragas sem) csak az ortodox zsidokra jellemzo. Dolgozom egyutt izraeliekkel, akik nem ortodox zsidok es messzemenoen jo uzleti rerzekuk van, jol tudnak targyalni es mindig ugy alakitjak a helyzetet, h ok jojjenek ki belole jol.

Dolgoztam olyan izraelivel is, aki bar zsido vallasu volt, de nem minden eloirasat tartotta. Nem volt osszehazasodva pl az elettarsaval, nem jart zsinagogaba, viszont az etkezeseket illetoen szigoruan vette a vallast.

Van olyan ismerosom is, aki jar zsinagogaba, tartja az unnepeket, de ha lehetosege van ra, akkor ketpofara eszi a disznohust :D

2016. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem szereted a fitymát?
2016. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Én jártam zsidó csajjal, de nem éri meg, mert azért a gondolkodásmód, a mindennapi élet az teljesen más és állítólag csak úgy házasodhattunk volna össze, ha én vagy ő áttér a másik vallására, de természetesen a zsidók ragaszkodnak az övékéhez, szóval sakk.
2016. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!