Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nehezen tudok az emberekkel bármilyen kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem voltak barátaim, és párkapcsolataim sem. A "barátságaim" is rövid ideig tartottak, az iskolában is szinte mindig egyedül ültem. Ha hozzám szóltak is általában csak gúnyolódtak rajtam. Párkapcsolataim sem voltak szinte, csak egy pár randi 2 fiúval és ennyi. Gyanítom magamról hogy asperger szindrómában szenvedek, ugyanis szinte képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani, idegenekkel nehezen megy egy beszélgetés, sőt már több tanárom is látta rajtam hogy valami nem stimmel velem.
2016. jan. 15. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hihi, én is azt hittem, hogy aspergeres vagyok, de nem. Hasonlóan jártam, mint Te.


Nekem az segített, hogy elmentem egy edzésre, és elhatároztam, hogy bármi történik is, maradok.


Engedtem, hogy az ottani emberek segítsenek, és értékelték, hogy valóban meg akartam tanulni, amit ők is tudtak. Volt miről beszélgetni. Szép idők voltak.

2016. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen voltam, annyi kivétellel hogy egy barátom volt, aki kitartóan meg akart ismerni így 1év után már tudtam vele beszélni...

Gólyatáborban találkoztam egy fiúval akinek valahogy olyan volt a kisugárzása, hogy elsőre megnyíltam neki, ma már ő a férjem :)

Mostmár ő segít, olyan barátkozós típus, és könnyn szóba elegyedik emberekkel, könnyen jön nála a téma választás...én pedig megtanultam felvenni a fonalat..ő kezdi én folytatom így sikerült már olyan baráti kört is kialakítanom ahova nem együtt megyünk :)

Szerintem kitartás, tudom rossz de hinni kell benne hogy van aki érdemesnek tart arra, hogy kivárja még megtörik a jég nálad...

2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Írtam üzenetet, várom válaszod :)

2016. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb én is így vagyok férfiként, de fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Sajnos én nem várhatom a sült galambot. :D Mert én vagyok a férfi, és nekem kell lépnem.
2016. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!