Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kialakítani egy normális kapcsolatot sem a nőkkel?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok már, 25 éves, de még soha nem volt párkapcsolatom. Sőt még esély sem volt rá, hogy legyen.

Fogalmam sincs hogyan kellene kialakítani még egy lazább kapcsolatot is. Fogalmam sincs mit tehetnék, és hogy miért van ez. Eléggé zavar, mert évek óta semmiféle előrelépés nem történt az ügyben, és eléggé rosszul érzem magam emiatt.

Gyakorlatilag nem tudok ismerkedni. Ha elmegyek valahova, ahol nők vannak, akkor sem tudnék mit tenni. Elég sok lányt megtetszik, akár a hétköznapokra gondolok, amikor utazás közben látok, akár más helyzetben, de még csak elindulni sem tudok.


2015. máj. 26. 21:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedés szinte kilőve, sok oldalon voltam már, sok emberrel beszéltem, nulla eredménye lett, kb. 6 éve vagyok fent ezeken az oldalakon.
2015. máj. 26. 21:29
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Van egy ilyen pasas ismerősöm, ő csak azokra a lányokra "nyomul" akik rátapadnak, de persze velük sem jön össze neki, mert csak a jó pasit látják benne az elején akire rá kell nyomulni. A tesóm tök oda volt egy ilyen srácért, na persze a pasinak nem kellett pedig rendes leányzóról beszélünk, de ő sosem nyomulna, kezdeményezne, hisz az a férfi dolga.Kezdeményezz!! :)
2015. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szinte a szorongásom eléggé megállít a kezdeményezésben, sőt nem vagyok tök jó külsővel és kisugárzással rendelkező valaki, így 99,9% az esélye hogy simán felsülnék. Sőt volt egy kezdeményezésem még régebben egy buliban, aminek nem lett jó vége, és napokig iszonyatosan rosszul éreztem magam emiatt.
2015. máj. 26. 21:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem kezdeményezel, kevés tapasztalatod van és félsz (esetleg nem mozogsz eleget nők körében). Ezeken érdemes változtatnod.
2015. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak sajnos 10 évvel idősebb "kiadásban".
2015. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én egy évvel vagyok idősebb, de én még akkor se hajlok rá a dologra ha utalnak vagy közlik velem. Azthiszem 3 esély lett volna 1, facen rámírt a csaj, hogy unatkozik nem-e mennék át hozzá (HAJNALBAN!!!) Tudod mit válaszoltam erre? NEm, mert másnap melózok diákmunkán..... Én barom!

Következő a 2-es! A műszakvezetőm nyomulása. Bár ez összetett. Ezt annyira nem is bánom!

HÁRMAS!! Munkahelyemen egy nálam 7 évvel idősebb akkor 32 éves csaj közölte, hogy bejövök neki és szabadnap alkalmával felmehetnék hozzá, majd lenne valami egy ebéd vacsora keretében! Szó szerint ezt mondta! Szerinted elmentem? NEEEEEEEEM! pedig nem volt rossz bakker!

2015. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már hogy beszélgetni nem tudsz elkezdeni?

Az osztálytársaiddal sem volt jó beszélgető- és haveri viszonyod (lányokkal)?

2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

ma 22:40

Hát te tényleg Tajgetosz-pozitív vagy :D

2015. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van: kutyaharapás szőrével, szedd össze magad és szólíts le pár csajt.
2015. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6-os:

Az első esetben nem vagy egyértelműen hibás. Ismerősöd volt az a lány? Ha nem, akkor igazán nem kell rögtön ugorni, ha hív. Kérj valami egyéb ajánlatot. Gyanús is az ilyen.


A másik két esetben mi volt a problémád? Velem persze nem történnek ilyenek, de asszem nem sok akadályt görgetnék elé.

2015. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!