Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor a "jófiúkról" van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a "jófiúkról" van szó, mit értenek a nők "unalmas" alatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Azt értik alatta a nők, hogy nem bulizik, nem iszik, nem veri a nőket, magyarul szólva tisztességes ember nem kell a nőknek...
2016. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
#1: De még olyan tisztességes ember sem kell nekik, aki szokott néha bulizni vagy inni.
2016. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Na igen, ez érdekelne engem is.

Szerintem én is belesüppedtem a tipikus unalmas kategóriába. Nem bulizom, nem hajtok minden nőre. Tanulok, vannak céljaim, suli után meg ha van időm, edzem. A nők kb átnéznek rajtam, vagy mintha láthatatlan lennék a számukra. De lehet ez csak a kinézetem miatt van.


Szóval tipikus unalmas jófiú kategóriába kerültem. Persze a többi vadállat, az sikeres :)

2016. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Titusztitusz ***** válasza:
20%
Gondolom a hölgyek ezen meghatározása szinonímája annak, hogy:"Nem hoz izgalomba ez az alak, és nem érdekel mint férfi"...Ha másképpen lenne a dolog, akkor még egy süketnéma ürge társaságában is kiválóan éreznék pedig magukat...
2016. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Az első barátom nekem "unalmas" volt. Nem járt el szórakozni. Ez alatt nem konkrét "bulizást" értek, pl diszkóba én is utálok járni, de őt nem lehetett rávenni néha egy mozizásra, vagy évi 2 koncertre, vagy arra hogy a közös ismerősünkhoz átmenjünk meginni 1-2 valamit és dumálni, vagy kirándulni, vagy múzeumba, egyszerűen SEMMIT nem volt hajlandó csinálni. Az összes programunk a tévézés és a szex volt, bár már a másodikhoz is lusta lett egy idő után. Na, ez pl unalmas.

Nem kell eltúlozni, imádok otthon lazulni és pizzát enni dobozból, meg közben streamet nézni vagy játszani, de néha azért legyen már valami program..

Ennek amúgy semmi köze a "jófiúsághoz". A második barátom kifejezetten jófiú volt, és vele is sokat ültünk otthon, de mellette ki is mozdultunk.

2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Én is ilyen jófiú voltam mindig. Iskolában igyekeztem a tanulmányaimmal, nem piáltam, nem buliztam végig az egyetemet, a nők szóba se álltak velem, csak, amikor szívesség kellett.


A nagypofájú, bunkó, piás, nőverő, megcsalós tajparasztnak meg mindig volt nője. Azok azok a nők, akik most itt sírnak, hogy egyedülálló anyukaként hol találhatnak normális férfit, illetve a Párkapcsolati problémák kategóriába is az ilyen nők irkálnak sokat (megcsalt, megvert, miért ilyenek a férfiak, stb)

2016. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Nincs semmi szenvedély az életükben; nem képesek mély és erős érzelmeket kiváltani a nőkből (akár pozitív, akár negatív irányban); nőként nem érzik mellettük azt az erős férfi polaritást, amitől megremegne a térdük és bizsergést éreznének a gyomrukban, amely mellett még inkább azt érezhetnék, hogy nőként ki tudnak teljesedni az adott férfi mellett és még jobban megélni a nőiességüket
2016. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem csinál semmit. Ezt nem a bulikra kell érteni (oda én se járok), de könyörögni kellett, hogy kimozduljon otthonról, ahol non-stop a tv-t bámulta (mindegy mi volt benne).

"Jó fiú" volt, csak olyan semmilyen. Nem próbál ki új ételeket (minek, hisz azt a 10 darabot szereti csak), nem jön sétálni (mert hülyeség céltalanul), nem akar velem programokat szervezni (pl moziba/állatkertbe/múzeumba/kiállításra/színházba jönni, mert csak időpocsékolás).

SEMMIT se lehetett csinálni, csak ülni és bámulni a tv-t/számítógépet, mert őt semmi se érdekli.

2016. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
mert az nem izgalmas nekik aki veri alázza őket az a frankó
2016. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Az olyan férfiakat, akik emberként kezelik őket.
2016. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!