Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom férfiként legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom férfiként legjobban gyakorolni, hogy ne mutassam ki az érzéseimet? Mit értenek ez alatt az emberek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél mást a ne látszódjon kilométerekről az arcodon hogy mit gondolsz a másikróltól a ne meséld el mindenkinek mit gondolsz x-ről és y-rólon át a ne bőgj minden kis sz..-onig bármit. Nálad mit? Ezt Neked kell tudni.
2015. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfiként sem kell elrejtened az érzelmeidet a szeretteid előtt. Ha viszont arra gondolsz, idegenekkel/kollégákkal beszélgetve vagy utcán ne látszódjon rajtad olyan érzelem, miatt hátrányba kerülnél: az nehéz. Rezzenéstelen arc, oldott testtartás, normál hangsúly. Nekem "könnyű" dolgom van, mert gyerekkoromban csúfoltak, hamar megtanultam, hogyha meglátszik, hogy zavar, még jobban csinálják. Felnőttként nem is tudom, hogyan lehet önkontrollt tanulni.. Vannak olyan küzdősportok, vagy meditáció, ami révén jobban ura lehetsz a testednek/érzelmeidnek. Talán azok segíthetnek.
2015. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzsko válasza:
Ha arra gondolsz, hogy párkapcsolatban hogyan rejtsd el az érzéseidet, akkor az a válaszom, hogy sehogy. Ha nem találtál olyan lányt, aki értékeli benned, hogy őszinte vagy és kimutatod az érzéseidet, akkor mást kell keresned. Egyébként pedig, ha olyanná válsz, mint a legtöbb merev, érzéstelen férfi, fiú, akkor csak a szíveket fogod sorozatosan összetörni, ami ugye nem jó, főleg, hogy idővel rájössz, hogy ez nem te vagy. Ha viszont más helyzetekre gondolsz, akkor szerintem felnőttként úgy lehet legjobban gyakorolni, ha adott helyzetben eltereled a gondolataidat. Gondolj csak arra, amikor kicsi korunkban hazudtunk a szüleinknek, hogy nem kaptunk rossz jegyet, vagy csak meg akartunk viccelni valakit, milyen nagy önuralomra volt szükségünk, hogy ne nevessük el magunkat. Lehet segít, ha a tükör előtt gyakorolsz egy arckifejezést, amiről úgy gondolod, hogy érzéstelen és bizonyos helyzetekben gyakorlod. Talán eleinte kicsit hosszabb lesz a reakcióidőd adott helyzetre, de egy idő után megszokottá válik majd és megtanulod.
2015. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább azt gyakorold, hogy mutasd ki. Nem kell ahhoz nyávogni, lehet férfiasan is. Sokkal nagyobb gond van abból ha nem tudod kimutatni, mint abból hogy túl sokat mutatsz.
2015. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!