Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz férfiak! Csak én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiak! Csak én gondolom úgy, hogy még meggazdagodni is könnyebb lenne, mint becsajozni?

Figyelt kérdés
Már másfél éve dolgozok egy nagyon jól fizető multi cégnél villamosmérnök diplomával, korábban esélyem sem volt a csajoknál, viszont most nagy arccal és önbizalommal végre elérkezettnek láttam az időt, hogy a pénzemmel valamelyest kompenzáljam a vállalhatatlan testemet és magasságomat (arcra átlagos vagyok és igényes). Azt gondoltam, hogy most meg fog változni az életem, de rá kellett jönnöm, hogy a pénz nem minden, mert a tehetősek között is rengeteg a jóképű férfi, akik a konkurenciát jelentik számomra. Szomorúan kellett konstatálnom, hogy a csinos és intelligens nők a leggazdagabbak közül is a legtökéletesebbeket választják. Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Esetleg valami tanács? :D

2016. jan. 16. 15:21
1 2
 1/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
24%
Én nem vagyok gazdag, de volt már csajom. Szóval szerintem hülyeség. :D
2016. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Keress romalányt,azok mind a pénzre mennek,a külső nem számit nekik!
2016. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
61%
Gyere fizess nekem. Ha nem leszel jobb a nőknél visszaadom az árát.:D
2016. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Te is csak csinos intelligens not akarsz, miert varod el toluk, hogy ok ne uvyanigy keressenek a ferfiak kozott?

A noktol olyat varnal amit te magad sem ugy csinalsz

2016. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meggazdagodni valóban könnyebb. A lottóötösre az esély egy a 40 millióhoz, de arra, hogy ronda férfiként becsajozz, sokkal kisebb ennél.
2016. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az indirect munkatársakra jó világ van, itt nálunk.

én lejjebb dolgozom egyik nehezebb mint a másik. szr az egész

2016. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
ha nem hiszed el, hogy lehet csajod, akkor valszeg nem is lesz. a kapcsolat nem lehet pénz függvénye, csupán elég sokat kell próbálkoznod és azt mutatni, aki vagy,nem aki lenni szeretnél
2016. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
becsajozni nem lenne olyan nehéz talán, de ha egyszer nincs szerelem, akkor mi a fenéért...
2016. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Lemész a Peaches-be és 2 koktélért már szopnak is, mint a kismalacok.
2016. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Ki hitte volna, hogy egy szép nőhöz hollywood-i külső, és sok pénz/státusz kell.
2016. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!