Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a normális, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a normális, hogy a fiúk ülnek az egyetemen ott van rengeteg csaj és nem tudnak becsajozni, csak a legjobb kinézetűek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 01:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Normális, nálunk is ez a helyzet. Részemről két fajta van:


- az "önálló független nő" hatását keltő csaj, tele van ékszerekkel, elegáns, drága csizma/kabát, mostani "hippi" hátitáska, idióta magyar zenekarokat hallgat - akihez nem is akarok odamenni


- az alacsony, egyszerűbb csizmás/kabátos, (szemüveges), csendesebb lány - akihez nem merek odamenni

2015. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy normális-e?

Komoly kapcsolatra vagy szexre gondolsz?

Milyen egyetemen? Milyen szakon?

2015. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
1-es! Miert nem mersz odamenni a csendes lanyhoz? Felsz hogy megszolal?
2015. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem érdekel,semmi közöm szerencsére ehhez a korosztályhoz.
2015. nov. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
normális, tehát ne itt siránkozz hanem tünés tanulni hogy pénzed legalább legyen, ha már tököd nincs
2015. nov. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Remek,az egyik csoporthoz nem akarsz a másikhoz nem mersz odamenni? Hadd találjam ki, ez is a nők hibája!

Majd ha rájössz hogy nincsenek csoportok csak egyének, megtanulsz nőzni is.

2015. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elmondom neked tegnap is szemeztem egy csajjal az egyetemen, de társasággal voltam meg ugye ez az utcán történt, nézett láthatóan bejöttem neki, de ugye az utcán egy ismeretlenhez odamenni? És mit mondjak neki? Hogy kezdjem a beszélgetést?
2015. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7 ha bejössz neki akkor tökmindegy mit mondasz.
2015. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Meg meri szólítani a csajokat sok arc, de rövid beszélgetéseken kívül semmi nincs belőle. Ha beszélgetés után pl moziba hívok csajokat azt elutasítják. Még a menőbbek is akik csajokkal lógnak a barátzónában vannak velük. Általában beülnek a csajok órára és a barátnőjükkel vannak egész nap.
2015. nov. 27. 09:50
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

# 7


Én nő vagyok, de ha férfi lennék, és oda akarnék menni valakihez az utcán ismerkedési szándékkal, akkor vagy simán megmondanám az igazat, hogy nagyon megtetszett nekem / annyira szimpatikus lett így első benyomás alapján / megfogott benne valami stb., és ha nem érzi tolakodásnak, meghívatom-e esetleg egy ital mellett beszélgetni valahova, ha van kedve és rá is ér.


Elfogadnám, ha elutasítana, ha kulturáltan, akkor azért, ha meg kevésbé kulturáltan, akkor azért, mert tudnám, hogy nem veszítettem semmit. Ha alapvetően nem elutasítóan reagálna, de éppen nem érne rá, akkor megkérdezném, hogy kérhetnék-e tőle esetleg egy telefonszámot vagy más elérhetőséget, ha nincs ellene kifogása, hogy keressem később.


Vagy lenne bennem annyi kreativitás, hogy kitalálok valami ürügyet, ami végeredményben füllentés, de nem az a fajta becsapása a másiknak, ami morálisan elítélendő, és amiért mondjuk tuti ő sem haragudna utólag, ha annyira szerencsésen alakulnának a dolgok, hogy valami komolyabb lesz a dologból.


A példa kedvéért - ha már úgyis picit feltűnőbben megnéztük egymást - mondanám, hogy ne haragudjon, remélem, nem veszi tolakodásnak, de annyira ismerős valahonnan, de egyszerűen nem jövök rá, hogy vajon honnan, vagy csak azt mondanám, hogy annyira ismerős nekem, és megkérdezném, hogy nem járt-e esetleg ebbe vagy abba a középiskolába / nem sportolt-e ebben vagy abban a sportegyesületben régebben / nincs-e véletlenül egy X keresztnevű húga / nővére, mert annyira emlékezetet egy volt osztálytársamra / ismerősömre stb., vagy valami ilyesmi.


Aztán persze kiderülne, hogy nincs, de legalább egy pár mondat erejéig beszédbe elegyedhetnénk, ami már egy kiindulási alap, ha jó esetben ő is nyitott az ismerkedésre, ha meg nem, akkor el lehet úgy búcsúzni, hogy (szerintem legalábbis) nem kerültem kellemetlen vagy kínos helyzetbe, mert az azért részemről is kulturáltabb próbálkozás lenne, mint a "Szia cica, van gazdád?" típusú szövegek.


Tudod, mi jut eszembe mindig, amikor olyasmit olvasok (nem ritkán itt is), hogy valakinek annyira megtetszett egy lány az utcán, villamoson, vonaton, kosárlabda meccsen stb., a lány is nézte őt, de aztán nem tudta, hogy mégis hogy szólíthatná meg, vagy egyszerűen nem mert odamenni?


Még 18-19 éves koromban utaztam egyszer Budapesten a metrón, pár koleszos csoporttársammal. Nem volt ülőhely, a kocsi végében álltam az ajtóhoz közel. Egyszer észrevettem, hogy úgy néz egy tőlem nem messze álló fiatalember, mint aki valami különlegeset lát, nekem meg első pillantásra nagyon szimpatikus volt. Ha felvettük egymással a szemkontaktust, egy idő után vagy ő jött zavarba, vagy én, de aztán újra láttam, hogy egy idő után megint engem néz, nekem meg olyan érzésem volt, mintha - attól függetlenül, hogy tudtam, hogy biztosan nem találkoztam vele soha életemben - igazából ismernénk egymást.


Ez ment úgy három-négy megállón keresztül, gondoltam, hátha ....


Azt is végigzongoráztam fejben, hogy ha esetleg leszáll ő is ott ahol én, és megszólít, vagy legalább látom, érzem, hogy miattam szállt le, akkor hogy fogom "lerázni" a többieket. Aztán a mi megállónknál leszálltam a többiekkel együtt, ő nézett utánam, és - így hosszú évek távlatából - még mindig előttem van az arca, és ahogyan nézzük egymást, ahogy becsukódik köztünk az ajtó, és továbbgördül a szerelvény.

2015. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!